Güncel haberler
Ana Sayfa / evde ek iş / 2017 Ek iş ilanları ek iş Fırsatları

2017 Ek iş ilanları ek iş Fırsatları

EK İŞ FIRSATLARI NELER?

Günümüzün en büyük sıkıntılarından biridir evde ki hanımların iş sıkıntısı. Belirli nedenlerden dolayı okuyamamış ama içinde hep bir çalışma dürtüsü bulunan hanımların dışarıda iş bulamaması günümüzün büyük bir sıkıntısı. Evde ne tür işler yapıp para kazanabileceğinizi hiç düşündünüz mü? O zaman bu konu hakkında bilgi sahibi olmanız için size bu tür işler hakkında bilgi verelim. Kendinize yapacak iş bulamıyorsanız, zamanınız artıyor boşa zaman harcıyorsanız, ek bir gelire ihtiyaç duyuyorsanız, eşinize katkıda bulunup ona yardımcı olmak istiyorsanız evde ek iş fırsatları sizin için büyük bir şans demektir. Peki evde ek iş fırsatları nasıl iş türlerini içinde barındırıyor? Şöyle ki adı zaten işin nerede yapıldığını ortaya koyuyor. Evde belirli şeyleri paketleyerek ya da kaplayarak – bu çeşitlendirilebilir- yapılan türden işlerdir. Nasıl bu işlere başvuruda bulunacağınıza gelecek olursak internet başvuru için büyük bir velinimet.

İnternetten araştırarak bu işi veren firma ve kuruluşlara başvuruda bulunabilir, telefon numaralarına da ulaşarak yetkili kişilerle görüşerek iş sahibi olabilirsiniz. Peki çeşitleri ne bu evde ek işlerin? Evde tarçın paketleme işi, evde ayakkabı işi, evde mum paketleme işi, evde misina ipi sarma işi, evde mandal paketleme işi, evde çamaşır ipi sarma işi, evde düğme paketleme işi ve bunun gibi bir çok şekilde çeşitlendirilebilir.

Peki gelirler ne kadar? Evde Ek Gelir her işe ve firmaya göre değişiklik göstermekte. Ama zaten yaptığınız işin tamamen karşılığını almaktasınız. Aylık gelirinizi arttırmakta sizin elinizde. İşi erken bitirip erken teslim ederseniz yeni iş alabilir ve bir ay içinde iki aylık maaş aşabilirsiniz. Bu tür evde ek işler için sizin hiç bir şekilde para ödeme gibi bir derdiniz olmayacaktır. Size gönderilen malzemeler ve bütün masraflar size işi veren firma tarafından karşılanmaktadır.

Bu habere de bakabilirisiniz

evde-kokulu-sise-yapimi-isi-310x165

Evde Kokulu Şişe Yapımı İşi

Şişeler günlük hayatta birçok farklı amacıyla kullanılmaktadır. Bunlardan en temeli yiyeceklerin ve içeceklerin saklaması amacı …

42 Başvurular

  1. elim çabuk

  2. Her türlü paketleme işini yapabilirim. Ekip de kurabilirim o kadar cok arkadaşım var.

  3. Evde ek iş yapmak istiyorum eşimle beraber yapacagiz

  4. ordu da yasıyorum ek iş almak istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim ekipte var tesekkur ederım ılgınıze

  5. Merhaba

    Adım Gökhan İstanbul Gaziosmanpaşa da ikamet ediyoruz. Eşim ev hanımı bütçemize katkıda bulunmak için çalışmak istiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir