Ana Sayfa / evde ek iş / 2017 Ek iş ilanları ek iş Fırsatları

2017 Ek iş ilanları ek iş Fırsatları

EK İŞ FIRSATLARI NELER?

Günümüzün en büyük sıkıntılarından biridir evde ki hanımların iş sıkıntısı. Belirli nedenlerden dolayı okuyamamış ama içinde hep bir çalışma dürtüsü bulunan hanımların dışarıda iş bulamaması günümüzün büyük bir sıkıntısı. Evde ne tür işler yapıp para kazanabileceğinizi hiç düşündünüz mü? O zaman bu konu hakkında bilgi sahibi olmanız için size bu tür işler hakkında bilgi verelim. Kendinize yapacak iş bulamıyorsanız, zamanınız artıyor boşa zaman harcıyorsanız, ek bir gelire ihtiyaç duyuyorsanız, eşinize katkıda bulunup ona yardımcı olmak istiyorsanız evde ek iş fırsatları sizin için büyük bir şans demektir. Peki evde ek iş fırsatları nasıl iş türlerini içinde barındırıyor? Şöyle ki adı zaten işin nerede yapıldığını ortaya koyuyor. Evde belirli şeyleri paketleyerek ya da kaplayarak – bu çeşitlendirilebilir- yapılan türden işlerdir. Nasıl bu işlere başvuruda bulunacağınıza gelecek olursak internet başvuru için büyük bir velinimet.

İnternetten araştırarak bu işi veren firma ve kuruluşlara başvuruda bulunabilir, telefon numaralarına da ulaşarak yetkili kişilerle görüşerek iş sahibi olabilirsiniz. Peki çeşitleri ne bu evde ek işlerin? Evde tarçın paketleme işi, evde ayakkabı işi, evde mum paketleme işi, evde misina ipi sarma işi, evde mandal paketleme işi, evde çamaşır ipi sarma işi, evde düğme paketleme işi ve bunun gibi bir çok şekilde çeşitlendirilebilir.

Peki gelirler ne kadar? Evde Ek Gelir her işe ve firmaya göre değişiklik göstermekte. Ama zaten yaptığınız işin tamamen karşılığını almaktasınız. Aylık gelirinizi arttırmakta sizin elinizde. İşi erken bitirip erken teslim ederseniz yeni iş alabilir ve bir ay içinde iki aylık maaş aşabilirsiniz. Bu tür evde ek işler için sizin hiç bir şekilde para ödeme gibi bir derdiniz olmayacaktır. Size gönderilen malzemeler ve bütün masraflar size işi veren firma tarafından karşılanmaktadır.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

41 Yorumlar

  1. Paketleme islerini yapmak istiyorum. Bartın

  2. İstanbul Gürpınar

  3. Evde yapabileceği, bir şişe ihtiyacım var yardımci olursanız sevinirim

  4. Merhabalar ben üniversite ogrencisiyim gerçekten hem okumak hem çalışmak istiyorum fakat pek mümkün olmuyor okurken bunun için evde ek is yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı günler dilerim

  5. Bende yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir