Ana Sayfa / evde ek iş / AKŞAMLARI EK İŞ

AKŞAMLARI EK İŞ

Gündüzleri zamanınız yok mu? Ama akşamları yapmak için kendinize bir iş mi arıyorsunuz? O zaman sizde akşamları ek iş yapabilirsiniz. Nasıl mı? Akşamları kafanızı dağıtmak ve zaman geçirmek için bu tür işlere başvurabilirsiniz. Hem bu tür işlerle para kazanabilirsiniz de. Size ek gelir de sağlayan iş türleri akşamları ek işler. Özellikle ev hanımları için çok faydalı işler bunlar. Gündüzün yorgunluğunu ve kafanızı toplamak için en iyi nokta akşamları ek iş.

Her insanın olduğu gibi dizinde paraya ihtiyacınız olabilir bu yolla hem para kazanabilir hem de eğlenebilirsiniz. Bu tür işler için hiçbir masraf yapmanıza gerek yoktur. Masrafların tamamı işi veren firmalar tarafından karşılanmakta. Size sadece gönderilen ürünleri sizden istenildiği gibi yapıp istenilen süre içinde teslim etmeniz kalıyor. Bu işlere örnek verecek olursak evde zeka küpü montajı işi, evde nikah şekeri paketleme işi, evde bebek patiği yapma işi, evde tarçın paketleme vs. bunun gibi bir çok şekilde çeşitlendirilebilir.

Aylık olarak alacağınız gelirse işe göre değişiklik göstermektedir. Ama belirli bir fiyat aralığı verecek olursak en az ₺1000 ila ₺1800 arasında değişiklik gösterir. Size elinizin yatkın olabileceği, elinizin uyduğu işleri tercih etmenizi öneririz ki işleri hızlı bir şekilde firmaya teslim edebilesiniz. Teslim süresine yine firma karar vermekte gün, hafta, ay bu süreler içinde sizden teslim isteyebilirler. Eğer teslim süresini geciktirirseniz ücretinizden kesim yapabilirler. Ve bir daha firmadan iş alamayabilirsiniz.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bu yüzden elinizin uyduğu, yatkın olduğu işleri tercih etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Size verilen işi eğer gününden önce teslim ederseniz ay içerisinde ki gelirinizi artırır daha fazla iş almaya hak kazanırsınız. Böylece firmaya da güven vermiş olursunuz. Unutmayalım ki her kadın iş sahibi olmak ister. İster evde ister şirkette artık sizde kendi ayaklarınızın üstünde durabilir ve daha emin adımlarla yürüyebilirsiniz evde yapılan ek işler sayesinde.

Bu habere de bakabilirisiniz

evde-plastik-toka-paketleme-isi

TOKA PAKETLEME İŞİ 2017

Özellikle kız çocukları 56 yaşlarında iken saç tokası konusunda oldukça hasta seçimler yapmaya başlarlar. Daha …

11 Yorumlar

  1. Kimse dönmüyor yalan bunlar inanmayın.

  2. Maddi durumumuz çok sıkıntılı konyadayim lütfen yardımcı olun simdiye kadar hep yorum attim basvurdum ama kimse ilgilenmedi yardim edin lutfen

  3. Düzce den yazıyorum bu ise çok ihtiyacim var 2 kişiyiz makina isi ve dikiş konusunda tecrübem var ve fiyonk kurdeladan çiçek yapmak vs hepsi elimden gelir iletişim bilgilerim 05536214391

  4. Evde iş yapmak istiyoruz paketleme katlama vb olabilir 2 kişiyiz istanbul ümraniye esenşehir

  5. Evde paket işi istiyorum istanbul Beykoz 05458752891

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir