Ana Sayfa / iş kurmak / Albaraka Kredi

Albaraka Kredi

Albaraka bankası 2b finansmanında müşterilerine oldukça güzel olanaklar sunmaktadır. Çekilebilir kredi tutarı ve faiz oranları oldukça müşterilerin işine gelmektedir. Müşterilerin genel de faiz oranları ve vade tutarları ile alakadar olduklarını bile banka yetkilileri kredi konusunda herhangi bir sıkıntıya düşmemeleri için müşterilerin isteğine göre vade ve faiz oranları oluşturabilmektedir. Lakin ödenen tutarlar bu konuda değişkenlik gösterebilmektedir.
Size örnek vererek açıklayacak olursak eğer;
Bankadan çekeceğiniz 2b finansmanı kredisi tutarı: 80.000 TL
Vade tutarı : 60 Ay
Faiz oranı : 1,45 %

Bu özellikte kredi çekmek isterseniz eğer;
Geri ödenecek toplam tutar : 129,532 TL
Ödenecek aylık taksit tutarı : 2.158,87 TL

Sizin de gördüğünüz gibi finansman tutarı ve kredi ödeneklerini yukarıda anlattık. Kredi faiz oranı dışında vade tutarının ve aylık ödeme miktarlarını kendiniz belirleyerek bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Bu sayede faiz oranları sizin belirlediğini tutarlarda değişkenlik gösterecektir. Ayrıca bankanın bir diğer özelliği ise 2b finansmanında müşterilerinden ekspertiz ve ipotek ücretleri almamasıdır. Ayrıca banka sizden sadece tahsis ücreti almaktadır. Bu ücrette toplam 2.000 TL olmaktadır. Sizin aylık maliyet oranınız 1,84 % , Yıllık maliyet oranı ise 24,49 % olmaktadır. Albaraka bankası diğer finansmanlar gibi 2b finansmanında da oldukça güzel teklifler ile müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Müşterilerin faiz oranlarını düşük olmasından dolayı ve vade tutarlarının yüksek olmasından dolayı bankayı tercih etmeleri beklenmektedir.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Bu konumuzda sizlere evde pişmaniye paketleme işi üzerine bilgiler sunarak, sizlerinde boş vakitlerinizi değerlendirerek para …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir