Ana Sayfa / evde ek iş / ANKARA EK İŞ İLANI

ANKARA EK İŞ İLANI

Türkiye’nin başkenti olmakla şereflendirilmiş olan şehirde ev hanımlarına ve evde bolca boş zamanı olan kişilere büyük haberlerimiz var. Bu yazımızda ev hanımlarının ve evde bolca vakti olan kişilerin evde ne işler yapabileceği hakkında bilgi vereceğiz. Peki ne yapabilir bu kişiler evde? Nüfusun bölge de yoğun olması nedeniyle firmaların malzemeleri yetiştireme sıkıntısı çekmesi ve maliyetten düşürme çabaları için evlere iş vermesi ev hanımlarına büyük katkı sağlamıştır. 2016 yılında git gide çoğalmaya başlayan iş olanakları ile evinizin gelirlerini arttırabilir ve eşinize destek çıkabilirsiniz.

Evde bolca boş vakti olanlar içinse hem kişisel işler içim hem de geleceğe yatırım için bu işleri yapabilirsiniz. Bu işlere örnek verecek olursak mesela evde tarçın paketleme işi, evde tel toka paketleme işi, evde bebek patiği dokuma işi, evde düğme paketleme ve bunun gibi bir çok şekilde çeşitlendirilebilir. Nasıl olur bu işler peki? Şimdi siz internetten yapacak olacağınız küçük çaplı bir araştırmayla bu işleri verebilecek firmaları araştırıp görevli bir yetkilisiyle görüşecek ve işi nasıl yapacağınız hakkında geniş çaplı bilgiler alacaksınız. Ardından size gönderilecek olan kutu kutu işleri hızlı bir şekilde yapacak ardından size belirtilen süre içinde teslim edeceksiniz. Firmadan firmaya değişen zaman farkı olabilir.

Size verilen süre bir hafta da olabilir bir ayda. Bunu tamamıyla şirket belirlemekte ama işi erken bitirmek ve erken teslim etmekte sizin elinizde. Elinizin yatkın olduğu işlere yönelmenizi belirtmekte fayda var. Çünkü elinizin yatkın olmadığı bir işi yapmanız demek zamandan sıkıntı demektir. Ve bir günde bitecek olan işi üç güne taşırmak gibi birşey.

evde Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Elinizin hızı işi ne kadar kısa sürede teslim edeceğinizi belirler. Ve işi ne kadar kısa sürede teslim ederseniz o kadar hızlı şekilde yeni iş alabilirsiniz. İş karşılığında alacağınız ücreti tamamen şirket belirler ve ona göre ücret alırsınız. Eğer ücretin az olduğunu düşündüğünüz iş varsa bir başka işte seçebilirsiniz. Çünkü biliyorsunuz ki artık evde ek iş moda.

Gelen Aramalar:ek iş ilanları ankara

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

30 Yorumlar

  1. Halide ivediklioglu

    Toka paketleme isini istiyorum cok ihtiyacim var lutfen yardimci olun cvp verin 05354280605

  2. Ankara/Pursaklar…her turlu paketleme isi yaparim cunku cok titiz becerikli ve hizliyimdir…tek basima vocuk okutuyorum…donus yaparsaniz sevinirim..05442460402

  3. Gülşah ankara\mamak ihtiyacım var eve katkıda olmak istiyorum

  4. Evde ise ihtiyacım var sabun kına pakaetlemesi yapabilirim ekibim de hazır sizden haber bekliyorum iyi gunler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir