Ana Sayfa / evde ek iş / Bursa evde ek iş 2017

Bursa evde ek iş 2017

Evde Ek iş Türkiye’nin en yüksek nüfuslu illeri arasında bulunan Bursa’da iş imkanları 2017 yılıyla birlikte daha da artmaya başladı. Herkesin iş bulmakta zorlandığı bir dönemde evdeki iş imkanları git gide artmaya ve ev hanımlarına iş imkanı sunmaya devam ediyor. Evde işim yok zamanım çok deyipte dert yanan ev hanımları çeşiti bol olan ek işleri seçebilir ve zamanlarını boş bırakmayabilirler. Hem para kazanıp evlerine katkıda bulunabilir hem de eğlenip kafa dağıtabilirler. Peki bu işler sadece ev hanımları için mi geçerli? Tabi ki hayır. Ben çalışıyorum ama daha fazla kazanmam lazım diyene de borcum var bu yüzden ek iş arıyorum diyene de evde vaktim bol olan emekliler için de geçerli. Bunlar çoğaltılarak çeşitlendirilebilir tabi ki.

Gelelim evde yapabileceğiniz ek işlere örnek verecek olursak mesela evde tel toka paketleme işi buna bir örnek. Evde pamuk paketleme, evde kurdele, evde fiyonk, evde araç paketleme, evde ip misina sarma, evde naftalin keseleme, evde zeka küpü montajı, evde tel toka paketleme, evde düğme paketleme vs. gibi çoğaltılabilir. Peki sizin yapacağınız şey ne bu işlerde? Şöyle ki irtibat kurduğunuz firmanın size gönderdiği ürünleri firma yetkilisinin size anlattığı gibi hazırlayacak ve işin bitiminde yetkiliyle konuştuğunuz ücreti alabileceksiniz. Evde ek işler için hiç bir ücret ödemiyorsunuz.

Şöyle düşünün ki siz herhangi bir şirketin, evinizi office gibi kullanıp çalışan bir elemanısınız. Elinizi ve aklınızı ne kadar işe yoğunlaştırırsanız sizin için çalışmak ve zamanınızı işe yormak o kadar kolay olacaktır. Azim ederseniz herşeyin imkanı vardır.

evde Ek iş , Ek Gelir Başvuru

İmkansız diye birşey yoktur sadece zamanınızı düzenli ve sağlıklı kullanırsınız sizde artık bir işe sahip olabilirsiniz.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

53 Yorumlar

  1. Bursa nilüfer de oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim istediğiniz zaman anında teslim edebilirim eğer banada gönderirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

  2. Allah sizden razı olsun.işim olursa sevinirim

  3. Ek işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

  4. İsparta yalvaç

  5. Bursa’da yaşıyorum tek başıma ya da ekip kurabilecek çevremle beraber evde yapılacak ek iş arıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir