Güncel haberler
Ana Sayfa / evde ek iş / EV HANIMLARINA EK İŞ 2017

EV HANIMLARINA EK İŞ 2017

2017 senesinin en modern en sağlam işleri arasında olan evde ek iş ev hanımlarına o yıl içinde çok şey kattı. Bu inkar edilemez bir konudur ki emin olabilirsiniz 2017’nin de en modern ve en çok istenilen işleri arasına girecektir. Evde yapabileceğiniz ek işler nelerdir? Nasıl yapılır bu ek işler? Bu evde yapılan ek işleri kimden alıyoruz? Aylık olarak elimize ne kadar ücret geçmekte? Peki bu evde ek işler için belirli bir yatırım gerekir mi? İlk önce evde yapılan ek işlere örnek verelim örneğin; evde ıslak mendil paketleme, evde düğme paketleme, evde nikah şekeri paketleme ve bunun gibi bir çok iş yapabilmektesiniz. Nasıl yapılacağına gelelim bu işlerin, evde yapılacak olan herhangi bir işi size veren firmanın yetkili bir kişisi tarafından nasıl yapılacağı hakkında zaten size bilgi verilecektir.

Ama şöyle bir anlatacak olursak size gönderilen kutu kutu işleri size tanınan zaman içerisinde bitirmeniz gerekmekte. Zamandan daha çok hiç bir şeye ihtiyaç duymayacaksınız. Bu yüzden en önemli olan şeyi yani zamanınızı düzenli ve disiplinli kullanarak işinizi en kısa sürede bitirmelisiniz. Evde yapılan ek işleri dışarıya iş veren ve maliyetini düşürmek isteyen firmalar vermekte.

İnternetten araştırıp bu firmalara iş başvurusu yapabilirsiniz. Peki bu evde ek işten ne kadar gelir sağlarız? Yapacağınız işe göre fiyatlar değişmekte ama sabit bir fiyat belirleyecek olursak ayda en az ₺800 ila ₺1800 arası değişiklik göstermekte.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Evde yapabileceğiniz işlerle hem ev bütçesine katkı da bulunur hem de kendi kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu işler için hiçbir yatırım yapmanıza ve ya masrafa gerek yoktur. Yapılacak olan tüm masrafları size işi vermekte olan firma karşılamaktadır. 2017 yılında da eminiz ki en önde olacak bir iş seçeneği evde ek iş. Hem oturup hem para kazanmak artık eskisi kadar zor değil. Çünkü artık evde ek iş olanakları git gide iyileştirilmekte. Yani herkese ulaşıp herkesi iş sahibi yapmakta.

Bu habere de bakabilirisiniz

kendi-isini-kurmak-isteyene-100-000-tl-destek-310x120

Kendi İşini Kurmak 2017

Özellikle 2017 yılının gelmesiyle beraber kendi işini kurmak isteyen kişilerin sayısında ciddi anlamda bir artış …

16 Yorumlar

  1. merhaba evde iş yapmak istiyorum yaparım 5 kışıyız

  2. 3 4 kişilik bir grubuz evde iş yapmak istiyoruz

  3. Bursa da yaşıyorum işim gereği çokca boş vaktim bulunmak da vede 6 sene tuhafiye mağazamız vardı bu işe yani düğme işine çok aşinayım memuriyete geçince bıraktım bu işe talibim.

  4. ew hanımıyım.işe ihtiyacım war.

  5. Düğme paketleme işi yapmak istiyorum. Bursa Nilüfer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir