Ana Sayfa / evde ek iş / Evde Antep fıstığı kırma işi

Evde Antep fıstığı kırma işi

Bildiğiniz üzere Antep fıstığı belirli birçok yiyeceklerde kullanılmaktadır. Kullanılan bu fıstıklar ise belirli bir işlemlerden geçtikten sonra ve ayrıştırıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Ancak son zamanlarda fabrikalar ve sürekli işçi çalıştırmak zorunda olan yerlerin bu işlemlere yetişmediği için artık dışardan destek ile Antep fıstıklarının hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Bu işlemler için fıstık kırıcı aletlerin kullanılması gerekmektedir. Bu fıstık kırıcı aletler size firmalar ya da bu işi verenlerde tarafından temin edilmesi gereklidir. Sizlerin sadece o kişilerin isteklerini yerini getirmenizden ziyade bir de o kırdığınız fıstıkları ayrıca hesaplayarak bir paketin içine doldurmanız da sizden istenen bir diğer iş fikridir.

Aslında paketleme yapmak kırmaktan biraz daha karışık gibi gözükse de bu olayı biraz daha sıralı ve sistemli bir şekilde yapmanız durumunda çok fazla karışık gelmeyecektir. Karışık gelen bazı durumlar karşısında sizlerin de olağan çabası çok para kazanmanıza neden olacaktır. Her ne kadar çok Antep fıstığı kırma işini yapar iseniz o kadar çok para kazanmış olursunuz.

İnternet üzerinden ve ya ilinizde bulunan bir dükkândan gelen talep ile bu işe giriştiğinizi varsayalım. Öncelikle sizin için yararlı olacak birkaç bilgiyi sizlere verelim. Ücret konusunda ilk başta ne kadar bir ücret alacağınızı konuşun. Eğer ki bu konuda bir tatminsizlik yaşar iseniz sizin bu işi yapma olasılığınız bir hayli düşecektir. Bu işi yapan kişilerin en büyük istedikleri şey ise her ne kadar yorucu olmasa da ücretin biraz daha doyurucu olması olmaktadır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bu işte size ne kadar iyi bir fiyat verilir ise o kadar çok bu işi sürekli olarak yapma şansınız artacaktır. Fiyattan ziyade son zamanlarda bu işi yapanların sayısındaki artışta ne kadar çok iş hacminin olduğunun bir göstergesi konumundadır. Bu işi yapan kişiler son zamanlarda çok fazla Antep fıstığı kırma işinin üstüne düşerek daha çok para kazanmaktadırlar. Sizde bu işi daha çok ve daha pratik yaparak çok para kazanabilirsiniz.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

27 Yorumlar

  1. Bekliyoruz bize ulasırsanız seviniriz Antaya

  2. Sivasta evde yapacak ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  3. Aydın da yaşıyorum elim hızlıdır bu işi iyi yapabilirim

  4. Mehmet fatih bizci

    0541 565 63 03

  5. Üniversite öğrencisi olarak okul haşlımı çi kırtmak isderim ailemin yanın kalıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir