Ana Sayfa / evde ek iş / Evde ataç paketleme işi

Evde ataç paketleme işi

Evde yapılacak olan işlerin kadınlar tarafından internet sekmelerinde çok aratıldığını biliyoruz. Bu işlerin çok fazla olması da bir o kadar önemlidir. Evde yapılacak olan işleri kadınlar tarafından para kazanmak için yapıldığı bilinmektedir. Bu durum ise sadece kadınların değil evde oturan erkeklerinde yapacakları işler olacaktır. Evde iş fikirlerinde en çok tercih edilen ve iş imkânı çok olan iş ise paketleme işidir. Paketleme yaparak ayda 1000 TL ye kadar para kazanmanız mümkündür.

Paketleme işlerine gelince de sizin bulduğunuz firma ya da herhangi bir şahıs size paketleyeceğiniz ürünleri getirir. Bu ürünlerin nasıl paketleneceği ve ürünlerin kaçar adet paketin içine koyulacağı hakkında detaylı bilgileri size verecektir. Paketleme işiniz ise ataç paketleme olacaktır. Ataçların nerelerde kullanıldığını da az çok biliyorsunuz. Genel de defter kâğıtlarının buruşmaması için üst köşelere takılan ürünlerdir. Bu ürünler de genel de marketlerde ve ya kırtasiyeler de özel olarak satılan ürünlerdir. Ataçlar çocukların birinci sınıflarda defterlerinin çok yıpranmaması için yazılan sayfaların uçlarının tutturulması işlevini görmektedir. Ataçların belirli sayılar ile birlikte paketler halinde satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Bu işlevi de hiç kuşkusuz evde iş ilanı vererek başvuran kişiler yapmaktadır.

Sizler evde iş ilanları için internet üzerinden ve ya arkadaşlarınızdan bilgi alabilir ve onların da yaptıkları bir iş var ise onlar ile birlikte sizlerde evde iş yapabilirsiniz. Evde ataç paketleme işi aslında çok da zor iş değildir. Sizlere gelen karışık ataçları renklerine göre ayırdıktan sonra onları belirli sayılar içinde paketlere koyacaksınız. Bu koyduğunuz paketler üzerinde de ücret alabilirsiniz.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Ancak size haftalık ya da aylık yaptığınız iş üzerinden eğer ki ücret talep edilir ise bu durum çokta hoş olmayan bir durum olacaktır. Sizler her yaptığınız paketlemeden sonra ücretinizi istemeyi ihmal etmeyiniz. Bu işlem ne kadar çok para kazanacağınızı gösterecektir. Sizlerin daha motive olmasına yol açacağı için paketlemelerden sonra ücret almanız daha iyi olacaktır.

Gelen Aramalar:evde ataç paketleme

Bu habere de bakabilirisiniz

evde-plastik-toka-paketleme-isi

TOKA PAKETLEME İŞİ 2017

Özellikle kız çocukları 56 yaşlarında iken saç tokası konusunda oldukça hasta seçimler yapmaya başlarlar. Daha …

86 Yorumlar

  1. Evde ek ise ihtiyacim var yardimci olur musunuz lütfen dönün

  2. Ek Gelire ihtiyacım olduğu için bu işi yapmak istiyorum Karabük

  3. İşi yapmak istiyorum lütfen ulaşırmısınız. İzmir

  4. Balikesir de yaşıyorum.evde ek iş yapmak istiyorum.bana ulaşırsanız sevinirim.05433925324

  5. Bende istiyorum evde ek iş bütün paketleme olur ankara sincan da otryorum jadt

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir