Ana Sayfa / Evde Ek İşler / Evde bardak boyama işi

Evde bardak boyama işi

Aslında birçok kişi bu işi yaparken çok sıkılmış olsa da biraz da çok zevkli bir iş olacağı için yapmayı kabul etmektedir. Aslında ülkemizde yaşayan ve evli olan insanların ev geçindirme dertleri olduğu için ve tek maaş yetmediği için evde iş fikirlerini daha çok araştırdıkları görülmektedir. Bu iş fikirleri ise daha çok pratik ve basit işlerden oluşmaktadır. İnsan zaten gün için de normal işte yoruluyor eğer ki ek iş yapacak ise ve bu işte de çok yorulacak ise bu durum çok büyük bir çıkmaza ve karışıklığa yol açacaktır. Aslında evde ek işleri en iyi ve en rahat şekilde yapabilecek olan kişiler bayanlardır.

Ev hanımları günde sadece ev işleri ve yemekleri ile uğraşarak vakit öldürmektedir. Aslında bu vakitlerini evlerinde günde 3 ya da 4 saat ayırarak bir ek iş olarak öldürmeleri takdirde aylık belirli bir miktarda ev ekonomisini kazanç sağlayabilirler.

Evde bardak boyama işi son zamanların çok eğlenceli olan ve para getiren bir iştir. Bardak boyamak için kullanacağınız malzemeler ve bu işin tüm araç gereçleri anlaştığınız firma ya da şahıs tarafından size verilecektir. Sizin anlaştığınız bu şahıslar ve firmalar size bu işleri verdikten sonra nasıl yapılacağı ve ne kadar süre ile teslim olacağı hakkında detaylı bilgileri de verecektir. Bu bilgileri aldıktan sonra sizin tek yapmanız gereken ise bu bilgilerin düzenli olarak uygulanması ve sürekli olarak bu işi alabilmek için bardak boyama işini çok titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bardak boyama işine gelince de bu iş için çeşitli renkli ve düz bardaklar kullanılmaktadır. Sizlere verilen kâğıtlardaki şekillerin o bardaklara çizilmesinden sonra özel boyalar ile boyanarak hazır hale getirilmektedir. Şekilleri bardak üzerine aktarmak için sizlere özel aletler verilecektir. Bu özel aletler yardımı ile de bardaklara şekiller yapılmış olacaktır. Bu şekillerin hem iç kısmının hem de dış kısmının boyanması sizlere verilen işin niteliklerinde yer alacaktır. Buna göre de alacağınız ücret belli olabilir.

Gelen Aramalar:evde bardak boyama, bardak boyama işi

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

9 Yorumlar

  1. Yeni evlendim 23 yasindayim evde bos vakitlerimi gecirmek ve butceye katki olmasi icin bu isi yapmak istiyorum

  2. Calismiyorum. Gebzede oturuyorum bu isi yapabilirim. Acil is ariyorum.

  3. İstanbul Beykoz

  4. Erzurum dadaşkent

  5. Iletisim icin basvuru yalip duruyorum neden mesajim size ulasmiyor nasil iletisim kurulacakddir el sanatlari teknolojisi mezunu duzcede ikamet etmekdeyim bu isi yapabilecek becerideyimm…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir