Ana Sayfa / evde ek iş / Evde bebek patiği işi

Evde bebek patiği işi

Bebek patikleri bu aralar çok sık tercih edilen ve çok sık tercih edilen patikler olma özelliğindedir. Dışarı da tuhafiyelerde satılan bu patikler oldukça çok kullanılmaktadır. Bu patiklerin kullanım amaçları ise bebeklerin o güzel ufacık ayaklarını ısıtmak içindir. Bebekler oldukça nazlı ve oldukça kendini savunamaz bir haldedir. Bizler de o patikleri onlar için örerek onların hastalanmamasını ve sıcak kalmasını önlemekteyiz.

Bu patikleri en son aile büyüklerimiz olan annelerimiz ve babaanne ya da anneannelerimiz yapmaktaydı. Ama artık ticaret işin içine girdiği için evlerde iş fikri olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bundan dolayı da son zamanlar da çok fazla kullanılan bebek patikleri firmalar ve ya özel şahısların da patik ihtiyaçları nedeni ile evlerde iş fikri olarak uygulanmaktadır. Bu patikleri ev hanımları para kazanmak için yapmaktadır. Oldukça çok talebi olan bu patikler ile insanların artık bebek patiği ihtiyaçları böylelikle karşılanmaktadır. Bebek patikleri son zamanlarda oldukça çok marketlerin dışında tuhafiye ve giyim mağazalarında da satılmaya başlandı.

Evlerde ev hanımlarının ördüğü bu patikler daha sonradan çok yüksek miktarlara satılmaktadır. Patiklerin yapılışı da oldukça basittir. Patikler uzun ve ince tığ ile kalın ya da yine ince iplerle örülmektedir. Genel de kulaktan dolma bilgimiz olan “2 ters 1 düz” mantığı ile örülen bu patikler sonradan üzerine değişik şekillerinden eklenmesi ile hazır hale gelmektedir. Şekillerden kasıt ise genel de o dönemin çizgi film kahramanları ya da bebeğin isminin baş harfleri olmaktadır. Bebek patiğinin sizlere hiçbir maliyeti yoktur. Sadece bu patiği yapmak için emek harcamanız gerekmektedir. Ev hanımları zaten bu örgü işi ile alakadar oldukları için onları çok fazla bu durum zorlamayacak gibi duruyor.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bebek patiği örmek her ne kadar kolay olsa da bu işi ne kadar çok yaparsanız o kadar çok da para kazanırsınız. Firmadan fiyat alır iken tek ürün ya da haftalık ürün için fiyat almanız sizin için daha iyi olacaktır. Hem alacağınız paralar sizin motivasyonunuzu artırarak daha çok iş yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Bu konumuzda sizlere evde pişmaniye paketleme işi üzerine bilgiler sunarak, sizlerinde boş vakitlerinizi değerlendirerek para …

2 Yorumlar

  1. Konya meram orgu uzerine calisabiirim

  2. Ankarada oturuyom. İhtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir