Ana Sayfa / Eve ek iş veren firmalar / Evde Çanta Yapma işi

Evde Çanta Yapma işi

Çanta kadınların en önemli aksesuarlarından biridir. Bu aksesuarı kadınlar her gün yanında mutlaka taşımaktadır. Ama bazı kadınlar tam bir çanta takıntısı olduğu için evlerinde bin bir çeşit çantalar vardır. Her kıyafetin ve her ayakkabının yanına bir çanta modeli vardır. Bu çanta modellerini satan kişilerde kadınların bu özelliklerinde faydalanarak artık çanta imalat işine giriştikleri görülmektedir. Hem alım satım yapmadan kendi yaptıkları ürünleri biraz daha karlı satarak çok para kazanma yönüne gidebilirler.

Sizler de artık kendi evleriniz de bu çanta modellerini yapabilir ve insanlara pazarlayabilirsiniz. Çanta yapımı sizlere biraz zahmet verse de oldukça eğlenceli ve oldukça kar getirisi yüksek bir iş olarak durmaktadır. Çantaların olması insanların son zamanlarda daha fazla çanta modellerine bakarak satın aldıklarının bir göstergesi olmaktadır. Bundan dolayı da artık sizler de çanta modelleri üreterek insanların bu alımlarından faydalanmalısınız. Siz hanımlar evinizde olan boş cd ya da DVD’lerden çanta yapabilirseniz. Bunun için malzemeler;

  • Boş 10 adet cd ya da DVD
  • Örgü ipi
  • Şiş örgü aleti
  • Makas
  • Kumaş

İşte bu kadar. Oldukça az olan malzemeler ile çanta yapımına başlayalım. Sizlere CD’lerin arkasındaki o parlak yüzeyler ile örgülerden çanta yapımını anlatalım. Kumaşı çantanın üzerine olacak şekilde boyutlandırın. Daha sonradan bu çanta modelinin kaç cd harcayacağını kafanızdan kararlaştırarak ona göre cd hazır tutun. Ama dikkat edin CD’lerin arka yüzleri çizilmemiş ve darbeli olmasın. Güzel bir görünüm için temiz olmasında yarar var. Artık son zamanlarda oldukça fazla yer alan bu durumlar ile karşılaşmak istemezseniz eğer daha güzel bir çanta görünümü için dediklerimize dikkat etmeniz gerekir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Daha sonradan ise taslak olarak belirlenen kumaşın üzerine CD’leri ipler yardımı ile dizelim. İp yardımı ile CD’lerin etrafını şekillendirerek dikmeye devam edelim. Böylelikle sizlerin artık tasarımı ile çanta modellemesini bitirmiş olduk. Aslında dışarıdan bakıldığında çok basit bir çanta modeli olsa da sizlerin para kazanmasına yardımcı olarak bir çanta modeli yaratacaksınız. Dışarıdaki satılanlardan ucuz fiyata da satmayı unutmayın.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir