Ana Sayfa / evde ek iş / EVDE EK İŞ DÜĞME PAKETLEME 2017

EVDE EK İŞ DÜĞME PAKETLEME 2017

Artık tek bir maaşla normal bir hayat yaşamak bile oldukça güç. Bu nedenle herkes ek gelir kazanma yollarını araştırıyor ve kendisine en uygun işleri seçmeye gayret gösteriyor. Ancak bilinmesi gereken, gece gündüz ek iş diye çalışılan yerlere verilen emeklerin aslında gerekli olmadığıdır. Evinizin rahatında, hatta en sevdiğiniz, takip ettiğiniz dizinin yayın saatini kaçırmadan, bir yandan da seyrederek yapabileceğiniz işlerin mevcut olduğudur. Bu işleri yaptıkça gelir elde edersiniz ve ne kadar hızlı olursanız o kadar kazanırsınız. İşte bu kadar basit.
Bu işlerden biri de evde düğme paketleme işi olmaktadır. Biliyorsunuz, artık tekstil sektörü çok gelişti. Bu nedenle pek çok ürünün üretimine başladı. Her bir ürünün, hatta aynı kategoride üretilen benzer ürünlerin bile farklı düğmeleri bulunabiliyor. Bu tür farklar ve çeşit çeşit düğme kullanılıyor olması, yeni bir ek gelir kaynağının karşımıza çıkmasına sebep oluyor.

Peki nedir bu düğme paketleme işi gelin birlikte inceleyelim ve kazancımızı hesaplayalım.
Evde ek iş Düğme Paketleme Gömleklerin düğmeleri farklı, ceketlerin, elbiselerin, hırkaların… Elbette bununla da sınırlı değil. Kadın kıyafetlerinin düğmeleri farklı, çocuk kıyafetlerinin de öyle. Kimi zaman da düğmeler birbirinin aynısı olsa da boyutları farklı. Bu durumda karşımıza bu düğmeleri paketleyecek kişilere duyulan ihtiyaç çıkıyor.
Bu işi yapmak aslında son derece kolay. Yapmanız gereken tek şey önce kısa bir araştırma. Bu işi size sağlayacak firmalar hangileri? Güvenilir ve güçlü referansları olan bir firma seçmeye özen gösterin. Ardından bu firmalara başvuru yapmanız gerekir.

Başvuruyu tamamladıktan sonra firma kısa süre içinde sizinle iletişime geçer ve zaman kaybetmeden çalışma süreciniz başlar.Firma, size belli sayıda düğme ve paketler getirir. Bunun üzerine de sizden belli sayılarda düğmenin paketlenmesini talep eder. Yapmanız gereken tek şey size verilen talimatlar doğrultusunda paketleme işlemini gerçekleştirmek ve verilen süreçte işi bitirerek firmaya teslim etmektir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Ne Kadar Kazanırım?
Elbette en kısa sürede, olabildiğince fazla kazanmayı talep ediyoruz. Burada etkili olan sizin performansınız. Eğer hızınıza güveniyorsanız ve en çok paketleme işlemini ben gerçekleştiririm diyorsanız, bir asgari ücret kadar ek gelir elde etmeniz elbette mümkün. Üstelik daha fazlası da olabilir. Sınır yok. Tek sınır sizin kendinize belirlediğiniz olacaktır. Bazen de birkaç kişi bir araya gelerek bu tür işlerde birlikte çalışma yoluna gitmektedir. Böylece kısa sürede daha çok paketleme yaparak gelirlerini arttırırlar. Böylesi de çoğu zaman tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Komşularınızla veya aile bireylerinizle birlikte ek gelir elde etmek için bu yöntemi rahatlıkla deneyebilirsiniz. Her zaman yetkinliğinizin olduğunu düşündüğünüz, hızlı olacağınıza inandığınız işlere yönelmenizi tavsiye ederiz. Böylece hem eğlenerek hem de kısa sürede beklediğiniz gelire ulaşabilirsiniz.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

264 Yorumlar

  1. Evime benimde bir katkımın olmasını istiyorum zaten eşimde askeri ücretle çalışıyor çocuklarımın okul masraflarına yetişemiyoruz o yüzden bu işe ihtiyacım var
    Adres=Konya/Akşehir Gazi mahallesi şelale sokak no 13

  2. Ben ankarada yasiyorum ve iyi tane kizim var onlarin ihtiyaci için çalişmam gerkiyor evde olsun cok ihtiyacim var

  3. Acil is araniyor

  4. Düğme paketleme işi yapabilirim karabükte ikamet ediyorum lütfen ihtiyacım var çok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir