Ana Sayfa / evde ek iş / Evde El işi Yapmak

Evde El işi Yapmak

Evde oturan kadınlar için para kazanmaları konusunda onlara birkaç önerimiz var. Ev de oturan kadınlar daha çok parayı eşlerinden beklemektedir. Bundan dolayı da eşleri onlara ev bütçesini aşmamak koşulu ile para vermektedir. Bunun da olması artık kadınların bazı ihtiyaçlarını gidermesine olanak sağlamayacaktır. Kadınlar da artık onlara bağımlı kalmamak ve ev ekonomisine biraz daha katkıda bulunmak için oturdukları yerden para kazanabilirler. Bunun olması içinde internet ortamında bu tür işleri araştırmaları gerekmektedir. Ama onlara zahmet vermeden bizler onlara birkaç öneri sunalım.

Ev kadınları çocukluktan bu yana çeyiz dizmek için çeşitli el işleri ve değişik örgü çeşitleri yapmaktadır. Bu yapılan el işi örnekleri ve örgü örneklerine kadınlar oldukça hâkimdir. Aslında bunlar daha çok tuhafiyeler de satılsa da sizler bunları yaparak ev ortamında satabilirsiniz. Ya da tuhafiyeci ile anlaşarak yaptığınız el işlerini ona satarak para kazanmanız mümkündür.Ama dışarıda kendinizin sattığı gibi yüksek bir miktar da bu işi yapmanız oldukça mümkün değildir. Bunun içinde kadınların el işi yaptıktan sonra bunun ya komşularına ya da internet ortamın da satış yeri açarak sergileyip satmalarına imkân verecektir. Artık kadınlar da bu iş ile birlikte hem evlerinde oturdukları yerden para kazanacak hem de artık son zamanlarda oldukça çok iş imkânı veren bizim tavsiyemiz ile de vakitlerini değerlendireceklerdir.

El işi ve ya örgü için gerekli malzemeler aslında bir tığ, ip ve müşteri eğer ister ise onun istediği model örnekleri olabilir. Ama kadınlar daha çok bu işi yaparken yeni evlenecek olan kızların aldıklarını düşünerek onlara göre yapmalıdır. Yeni kızlar çeyizlerini doldurmak ve evlerinde güzel görünecek el işlerini almak isteyeceklerdir. Her ne kadar bu durum geçmişte kalsa da bu işin maliyetinin olmaması ve eğlenceli olması kadınların para kazanmasının önünü açacaktır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Artık son zamanlarda el işi yapmak kadınların sevdikleri bir iş olmaktadır. Bu işin maliyetinin düşük olması ama bir de el becerinin yüksek olması da kadınları yorsa da parasının yani getirisinin iyi olması bu işi yapmalarını sağlayacaktır.

Gelen Aramalar:evde el işi

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

yorumlayın

  1. EDİRNEDE EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir