Ana Sayfa / evde ek iş / Evde Etiket Takma işi

Evde Etiket Takma işi

Ev hanımlarına bir iş tavsiyesi daha verelim. Ev de oturup sıkılan hanımların artık evlerde iş imkânları adı altında Google da iş aradıklarını görmekteyiz. Hem bunun olumlu olmasını hem de kadınların artık kolay işler ile para kazanmalarına yardımcı olmak isteriz.

Kadınlara iş tavsiyemiz ise evde etiket takma işidir. Etiket demek bildiğiniz üzere bir ürün alırken o ürünün fiyatının yazdığı bir kâğıt parçasıdır. Bu etiketleri herhangi bir ürün alırken kolaylık ile bulmamız mümkündür. Bundan dolayı da etiket bu tür ürünlerin üzerine yapıştırılması ya da sabitlenmesi gerekmektedir. Bu işi firmalar daha çok makineler yardımı ile yapsa da bazı durumlar da onlara verdikleri maliyetler biraz çok gelmektedir. Bundan dolayı da artık firmalar bu işi boş kadınlara ya da boş erkeklere vererek onlardan tüm gün boyunca etiket takma işini yapmalarını istemektedir. Sizler de ev de oturan kadınlar olarak firmaların bu işine hemen koşmalısınız. Hem eğlenceli hem de kolay olan bu işi yaparak aylık belirli bir oranda para kazanabilirsiniz. Bunun olması için de artık biraz çaba sarf etmeniz gerekecektir.

Kadınların hem para kazanıp hem de vakitlerini değerlendirmeleri oldukça güzel bir durumdur. Bundan dolayı da kadınların etiket takma işi yaparak yukarıda dediklerimizi yapacaklarını düşünmekteyim. Etiket takma işi için gerekli olan malzemeleri anlaştığınız firma ya da tüzel kişi size temin etmek zorundadır. Etiketler ve ürünler sizlere verilecektir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bundan sonrada onların fiyatlarının belli olduğu bir çizelge size verilerek onlara etiket yapmanız gerektiği söylenecektir. Sizler de etiketleri güzel bir şekilde üzerinde fiyatı yapıştırarak ya da hazır fiyatlı etiketleri ürünlere geçirerek o işi yapmış olacaksınız. Bu işten kazancınız ise yaptığınız ürüne göre belirlenecektir. Bazı ürünler 10 kuruş bazı ürünler 15 kuruş bazı ürünler ise 20 kuruş şeklinde ücretlendirmesi yapılmaktadır. Bu ücreti az bulabilirsiniz. Ama ayda ne kadar çok yaparsanız bu işi o kadar çok para kazanmanız sizin eliniz de olacaktır. Sizler de etiket yaparak para kazanabilirsiniz.

Gelen Aramalar:evlere etiket işi veren matbaalar, evlere etiket işi

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

49 Yorumlar

  1. Evde ise ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  2. Evde is arıyorum ulasirsaniz sevinirim

  3. Karamanda yaşıyorum evde is arıyorum

  4. Bende iş istiyorum.Bursa

  5. Istanbul-bayrampasa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir