Ana Sayfa / evde ek iş / EVDE FİYONK İŞİ

EVDE FİYONK İŞİ

Eğer ev hanımıysanız ya da evde yapacak işi olmayan bir kişiyseniz zamandan bol bir şeyiniz yok demektir. Bilinir ki ev hanımlarının hep dert yandığı bir şeydir evde yapacak iş bulamamak. İşte bu derde çare olacak işler 2016 yılında ev hanımlarına ve zamanı bol insanlara iş imkanı sunmaktadır. Ne mi bu işler? Evde yapacağınız işler şöyle ki örnek olarak fiyonk işi. Fiyonk bilinir ki kurdelenin şekil verilerek aldığı hale denir. Fiyonk genellikle her alanda kullanılır ve kullanılmaya da devam ettiği ortadadır.

Eğer birazcık el beceriniz varsa iş sizin için tamam demektir. Çünkü eve verilen işlerin çoğu zaten el becerisi gerektirir. Nasıl yapılacağına gelecek olursak internetten yapacak olduğunuz küçük bir çaplı araştırmayla firma yetkililerinden biriyle görüşeceksiniz ve ardından bu firma yetkilisi iş hakkında size geniş çaplı bilgi verecektir. Ücreti nasıl alacağınızdan, ne kadar zamanda bitirmeniz gerektiğinden, ücretin ne kadar olduğundan ve işi nasıl yapacağınız gibi türden bilgiler.

Bu işi tek olarak yapabileceğiniz gibi grup halinde de yapabilirsiniz ve hem zamandan hem de fiyattan kazanç sağlayabilirsiniz. Bu iş için hiç bir şekilde para falan vermeyeceksiniz.Aksine para kazanacak evinizin gelirine katkıda bulunabileceksiniz. Gelelim işin nasıl yürüdüğüne konuştuğunuz firma yetkilisi size belirli sayıda gerekli malzemeleri gönderecek ve size teslim tarihi hakkında bilgi verecektir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Sizde elinizi alıştırdılar daha da hızlanacak hızlandıkça da daha fazla iş alabileceksiniz. Bu işi yaptığınızda aylık kazanacağınız gelir ise yaklaşık olarak ₺1800 olacaktır. Eğer kendinizi alıştırırsanız ve dahası da işinize sadık olursanız bu size katkı sağlamakla birlikte gelirinizin de yüksek olmasına yardımcı olacaktır. Kendi prensibinizi oluşturur ve prensibinize sadık kalırsanız her işin üstesinden gelirsiniz. Unutmayın ki başlamak bitirmenin yarısıdır. Başlarsanız bitirmeye yakınsınız demektir.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

44 Yorumlar

  1. Ekibim var evde yapabilecegim bir iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. Evde Fiyonk yapmak istiyorum duzce de oturuyorum

  3. Kocaeli deyim evde iş yapabilirim

  4. Fiyonk isi yapmak istiyorum 4 kisiyiz ankara altindağ

  5. kazım çorbacı

    istanbul çatalca da ikamet ediyorum evde paketleme işleri yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir