Ana Sayfa / evde ek iş / Evde Lif yaparak satmak

Evde Lif yaparak satmak

Ev hanımları evde genel de tüm gün boyunca ya örgü örerler ya da temizlik yaparlar. Bunun ardı arkası kesilmez. Bir de akşam olunca yemek işi ile uğraşırlar. Ama eşlerinin tek çalışması o evin tüm gereçlerini karşılamaya yetmez. Hele ki bir de bu şartlar altında kira dertleri var ise. Bunun için ev hanımları artık ev de yapılacak işleri araştırmaktadır. Hem kendi ihtiyaçlarını gidermek hem de evdeki ihtiyaçları gidermek için çalışmayı düşünmektedirler. Ama artık bazı ev hanımlarının yaşları normal bir işe girip çalışma yaşını geçtiği için böyle evde iş imkânlarını değerlendirmek zorunda kalmaktadır. Bundan dolayı da ev hanımları artık evde ki iş imkânlarını değerlendirmek için internet üzerinden araştırma yapmaktadır.
Ev hanımları gençliklerinden beridir. Örgü ve el işi ile uğraşmaktadır. Kendileri için belirli zamanlarda örgü yapmaktadır. Onlara hem bu aşina oldukları işi yaparak para kazanma fırsatı verilecek hem de vakitlerini artık dolu dolu geçirme fırsatı verilecektir. Evde örgü örerek lif yapabilirler. Bunları da eş dost akraba gibi yakınlardan ziyade dışarıya pazarlayabilirler. Örneğin; bir dükkan ile anlaşarak o dükkana ayda belirli bir sayıda örgü örerek satabilir. Dükkân da bu örgülerin üstüne kendi karını koyarak onları müşterilere satabilir. Ya da sizler bunu sosyal medya üzerinden satarak direk olarak daha çok para kazanabilirsiniz. Bunu yapabilmek için sadece belirli malzemelere ihtiyacınız vardır. Bunlar da ip ve çeşitli tığ modelleri olmaktadır. Sizlerin de yani ev hanımlarının da iyi bildiği bir konu olan örgü örme işi malzemelerinin de az olması ile daha karlı bir iş haline gelmektedir.
Sizler de bu işi yaparak çeşitli yöntemler ile de pazarlayarak para kazanabilirsiniz. Para kazanmak artık ev ortamında bu gibi çeşitli işler ile oldukça mümkündür. Yalnız bu işleri bulup ortaya çıkarmak biraz daha zordur. Bu işler yasal iş olmadığı için ve vergi verilmediği için pek çok gün yüzünde olmazlar. Ama internet sayfalarının belirli yerlerinde bu işler oldukça çoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

evde-plastik-toka-paketleme-isi

TOKA PAKETLEME İŞİ 2017

Özellikle kız çocukları 56 yaşlarında iken saç tokası konusunda oldukça hasta seçimler yapmaya başlarlar. Daha …

7 Yorumlar

  1. Çalışmak istiyorum

  2. Kredi ödüyoruz eşime destek olmak istiyorum

  3. Sürekli yaptığım bi is edremitte oturuyorum ihtiyacım var en kisa zamanda donerseniz sevinirim

  4. Antalyadayım.acil cevap bekliyorum..saygılar

  5. Kulaklık çubuğul doldururuz 05394893696

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir