Ana Sayfa / evde ek iş / EVDE MUZ TOKA MONTAJI İŞİ

EVDE MUZ TOKA MONTAJI İŞİ

Ev hanımlarına yeni iş imkanları tanıyan firmaların sunduğu bir diğer iş ise evde muz toka montajı. İki parçadan oluştuğu için yapılması biraz zor olduğundan firmalar dışarıya iş vermektedirler. Tabi bütün malzemeler size firma tarafından verilmekte. Nasıl olur bu evde muz toka montaj işi. Bu işi veren firmaların yetkililerinde biri size iki parça halinde muz tokaları ve montajlama işini yapabilmeniz için montaj ürününü size gönderecek. Göndermiş oldukları iki parça halindeki tokaları birleştirip çalışıp çalışmadıklarını kontrol etmelisiniz. Yoksa alacağınız miktarda düşüş yaşayabilir ya da bir daha iş alamayabilirsiniz.

Bu iş için belirli bir fiyat verecek olursak aylık olarak ₺1300 ye yakın para alabilirsiniz. Tabi ki bu sizin ay içerisinde ne kadar iş yaptığınıza bağlıdır. Eğer bir ay içerisinde zamanınızı doğru kullanarak işe yoğunlaşırsanız belirli fiyatın üzerinde bir para alabilirsiniz. Bu sizin işe ne kadar değer verip ne kadar bağlı olduğunuzla alakalıdır.

İşinize bağlı olursanız hem firmadan güven kazanırsınız hem de daha fazla iş sahibi olabilirsiniz. Bu da sizin işinize ve aldığınızın ücretin yükselmesine pozitif olanak sağlar. Bu iş ile birlikte evinize her ay belirli bir miktar para sokabilir hem de boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. İşin size maddi olarak hiç bir zarar verecek yanı yoktur. İşin tüm masrafları ve ürün parası tamamen firmalara aittir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Eğer sizde böyle işleri yapabilirim zamanın ne de olsa boş geçiyor diyorsanız bir çok insan gibi internet üzerinden bu işleri veren firmaları araştırarak form doldurabilir ve iş sahibi olabilirsiniz. Böylelikle hem evdeki sermayeye katkı sağlar hem de boş vakitlerinizi eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz. Bütün ev hanımlarının ve evde boş vakti bulunan erkeklerin yapabileceği bir iş olan muz toka montajını sevebileceğiniz kesin bir kanıdır.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

31 Yorumlar

  1. Yapabilirim istanbul Beykoz

  2. Bu ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim Ankara altındağ

  3. Ankara elvankette oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum

  4. Bnimde ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

  5. Lütfen cok ihtiyacım var bu işe yardımcı olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir