Ana Sayfa / evde ek iş / Evde Nikah şekeri paketleme işi

Evde Nikah şekeri paketleme işi

Canınız mı sıkkın? Evde boş boş oturuyor musunuz? Yapacak bir şeyler arayıpta bulamıyor musunuz? İşten arta kalan vakitlerinizi mi değerlendirmek istiyorsunuz? O zaman sizde evde ek iş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Özellikle ev hanımları ve evde bolca vakti bulunan kişiler için home office olan bu iş türlerine bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Bugün biz evde nikah şekeri paketleme işi hakkında konuşacağız. Peki nasıl olacak bu evde nikah şekeri paketleme işi? İlk öncelikle iş almak için güvenilir ve sağlam bir firma bulmanız gerekiyor. Bunu da internetten küçük bir araştırma yaparak bulabilirsiniz.

Başvuruları genellikle internet üzerinden alıyorlar ama almayan firmaların numaralarına ulaşıp yönetici bir kişiyle görüşerekte bu işlere sahip olabilirsiniz. Ardından size gönderilen kutu kutu malzemeleri ve yapılış şekillerini iyice öğrendikten sonra elinizin yatkın olması halinde işe başlayıp hızınızı yüksek tutup işleri zamanında bitirmeniz gerekmektedir. Zamanından önce bitirseniz sıkıntı yok ama zamanından geç bitirirseniz sıkıntı büyük olabilir çünkü size işi veren firma tekrar iş vermeyi kabul etmeyebilir.

Ve kendinize yeni iş imkanları aramaya başlarsınız. Bu da sizin için zaman kaybı demektir. Bu iş karşılığında alacağınız miktarı firma belirlemektedir. Bu yüzdende alacağınız miktar firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Ama belirli bir fiyat verecek olursak ₺800 ila ₺1500 arasında değişiklik gösterir. Tabi bu sizin elinizin hızına da bağlı bir şey. Ne kadar çok yaparsanız aylık geliriniz o kadar çok artar. İşin yapılışına gelecek olursak size gönderilen malzemeleri kararınca tüllerin içinde yerleştirip ağızını kurdeleyle bağlayacak üzerine de evlenen kişilerin isminin yazdığı kağıtları zımbalayacaksınız.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bu işi bitirebildiğiniz en erken zamanda bitirip yenilerini alırsanız aylık gelirinizi arttırabilirsiniz. Elinizin uyum sağladığı yapabileceğiniz işlere yönelmenizi tavsiye ederiz. Elinizin uyum sağlamadığı işlerde sağlıklı bir düzen oturtamazsınız ve hep yarı yolda kalırsınız. Bu yüzden eşinizin uyum sağladığı işleri seçin ve evde ek iş ile para kazanmaya sizde başlayın.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

29 Yorumlar

  1. Paketleme işleri yapmak istiyorum

  2. Kendi nikah şekerlerimide ben yapmıştım elim gayet yatkın ve hızlıdır düzene temizliğe önem veririm yaptığım işin beğenilmesi benim için çok önemlidir.
    Yeni evlendim evde canım çok sıkılıyor kendime bir uğraş arıyorum uğraşacagım şey beni mutlu edecekse neden bu iş olmasın ki ?
    Hem aile bütçesine katkım olacak hem artık evde canım sıkılmayacak.

  3. Evdeki boş zamanlarda vakit geçirip aynı zamanda kazanç sağlayabileceğim için bu işi tercih ediyorum . Geniş bir arkadaş kitlesine sahibim verilen işi zamanın da ve iyi bi şekilde yerine getirebileceğimin teminatını verebilirim . Teşekkürler.

  4. Boş vaktimiz çok ve bi kazanca ihtiyacımız var.

  5. Evde her türlü paketleme işi yapabiliriz Bornova İzmir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir