Ana Sayfa / evde ek iş / Evde nisan tepsisi süsleme isi

Evde nisan tepsisi süsleme isi

Evde hanımların yaptığı işlerden biridir. Biraz beceri isteyen biraz da zorlayan bir iştir. Firma size malzemeleri getirir. İstediği sürede teslim etmenizi ister. Çeşit çeşit süslemeleri, tepsinin üstüne koyulan yüzük kutuları, makası, kurdelesi, çiçeği ve boncuğuyla nisan tepsisi hazırlama biraz yorucu olsa da zevkli bir iştir. Nisan merasimleri çiftler açısından çok önemlidir. Her detayın önemli olmasını isterler. Bu yüzden de nisan tepsileri artık boncuklu, yüzükler in koyulduğu makasın bile koyulduğu set halinde hazırlanıyor. Tepsilerin üstüne boncuklar, çiçekler, saten kumaşlar gibi çeşitli süslemeler yapılır. Tepsilerde aynalı, gümüş tercih edilir.

Her işte olduğu gibi bu işte de ne kadar çok yaparsanız o kadar çok kazanırsınız. Dikkatli, gösterişli olması önemlidir. Boncukları yapıştırırken silikonun gözükmemesi gerekiyor. Kalpli, oval, tüllü, yüzük kutulu, çiçekli, satenli birçok çeşidi yapmak için firma getirebilir. Firma size bir örnek getirir. Bu örnek den bir sayı verir. Bu sayıyı yetiştirip teslim etmeniz gerekir. Süslemeleri çok isteyebilirler. Nazar boncuklu, uğur böcekli, kokulu çiçekler birçok süslemeler yapmanız istenebilir. Kısacası bu işte biraz el becerisi önemlidir. Firmalarla çalışmasınız bile kendinizde çevrenize sorabilirsiniz. Mağazaları dolaşıp satarsınız.

Evde nisan tepsisi süsleme işi zor ve beceri isteyen bir iş olsa da evde yapılan işler arasında bayanların en çok tercih ettiği iştir. Eli becerikli her bayan yapabilir. Patronsuz bir iş olduğu gibi evde rahatça yapacağınız bir iştir. Televizyona bakarken, çayınızı içerken, sohbet ederek bu işi yaparsınız. Kısacası kendi kendinizin patronu olursunuz. Bu da size ekstra bir avantaj sağlıyor. Sağladığı bu avantajlı yönleri ile de sizler artık son zamanlarda çok fazla kafanız rahat bir şekilde bu işi yapabilirsiniz. Bu işin gerekliliklerini öğrendikten sonra çok geçmeden kendi işinizin patronu olmanız kaçınılmaz bir durum olacaktır. Bu durumda kalan kişilerde oldukça son zamanlarda çok para kazandıkları görülmektedir. Kendi işinin sahibi olmak büyük cesaret ve emek isteyen bir durumdur. Bu duruma göre de sizlerde gerekli araştırmaları yaparak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

40 Yorumlar

  1. İyi günler Ankara’da yaşıyorum bu işe çok ihtyacim var dönüş yaparsanız çok sevinirim. 05427734144

  2. Alanya da yaşıyorum ev hanımıyım mesaili işe gidemiyorum bu tür işleri de seviyorum sevdim işi yaparal2ev bütçesine katkı sağlamak istiyorum

  3. Ev aldık borçluyuz verirseniz sevinirim keçiören ankara baglum

  4. Yeni evliyim ve hamileyim esimin maasi yetmiyor sigortasi da yok o yuzden bu iste calismak istiyorum konya

  5. Ek gelir için yapabiliriz eskişehir de ikamet ediyoruz iki kişi yapabiliriz

    Telefon 05306925587

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir