Ana Sayfa / evde ek iş / Evde Pamuk işi

Evde Pamuk işi

Evde canınız mı sıkılıyor? Yapacak bir şeyler bulamıyor musunuz? Vaktinizi nasıl değerlendireceğinizi biz size kısa bir özet geçelim. Evde ek iş talepleri her geçen gün artmaktadır. Bu talepler doğrultusunda firmalarda evlere ek işler vererek eleman maliyetlerinden kar etme yoluna gidiyorlar. Bu yüzden evdeki boş zamanlarınızı değerlendirecek bol bol şansınız olacak. Gelelim evde ne tür ek işler yapabileceğinize mesela pamuk paketleme işi size uyar mı? Nasıl yapılır ki bu pamuk paketleme? Nerelerden ulaşılabilir bu işi veren firmalara? Ne kadar süre içerisinde ne kadar ücret alabilirsiniz? Hepsini size anlatmaya başlayalım şimdi.

İlk olarak bilinir ki pamuk evimizin vazgeçilmez bir parçası. Her türlü işe yarayan bir malzeme olan pamuk tıbbi alanda da bolca kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanların bol olması nedeniyle üretiminde bol olduğundan şirketler dışarıya iş vererek işçi maliyetini düşürmeye çalışıyorlar. Bu sebepten ev hanımlarına ve evde bol vakti olan kişilere büyük şans doğuyor. Bu tür işler sayesinde hem eğlenip hem para kazanabilirsiniz.

Gelelim bu işin nasıl yapıldığına, pamuk paketleme işini aldığınız firmanın size koli halinde gönderdiği pamukları parça halinde ayırarak paketlere koyacak ve tekrar kolileyeceksiniz. Bu işi firmayla görüşerek ne kadar süre içinde bitirmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. İş bu kadar sıra geldi bu işi veren firmaları nereden bulacağınıza. İnternetten yapacağınız geniş çaplı bir araştırmayla bu iş ile ilgili olan başvuru formlarını bulabilir ve yahutta yine internetten firmaların numaralarını araştırarak firmadan yetkili bir kişiyle iletişim kurabilirsiniz. Bu iş sizin için hiç bir şekilde sermaye gerektirmez.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Siz sadece işe odaklanın ve işi nasıl yapacağınızı iyi kavrayın. Önemli olan çok yapmak değil önemli olan düzenli ve hızlı olmakta. Eğer el beceriniz ve hızınız varsa siz tamamsınız demektir. Gelir ne kadar peki bu işte? Her işte olduğu gibi bu işte de fiyatlar değişmekte. Ama eğer bir fiyat verecek olursak aylık olarak yaklaşık ₺1000 alabilirsiniz bu işten. Unutmayalım ki elinizi ne kadar geliştirirseniz alacağınız fiyatta o kadar artar.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

45 Yorumlar

  1. İstanbul Beykoz

  2. Evde pamuk paketleme isi istiyorum

  3. Esma Elif su çözer

    Basvuru yaptım ama henüz cevap gelmedı .
    ıse ihtıyacım var yardımcı olursanız memnun olurum

  4. İstanbul Beykoz dönüş yapabilirseniz sevinirim pamuk paketleme işi

  5. Kocaeli-Gölcük. İşe ihtiyacım var. Lütfen dönüş yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir