Ana Sayfa / evde ek iş / Evde peçete katlama işi

Evde peçete katlama işi

Evde oturan hanımlar artık son zamanlarda oldukça çok can sıkıntısından şikâyet etmektedir. Artık onlar evde oturmak yerine dışarı çıkıp gezmeyi daha çok tercih ederler. Lakin mevcut parasal durumları buna müsaade edecek mi? Bence bu şartlar da ev hanımı olmak o kadar zordur. Artık ev hanımları hem kendi ihtiyaçlarının karşılamak hem de gezmek için ev de belirli süre yapacakları işler aramaktadır. Bu işler de genellikle çok kolay işler olmaktadır. Onlar için hem günlük ev işlerini yaparak hem de bu işe ayıracak zamanlarının kalmasını sağlayarak para kazanmak oldukça çok önemlidir.

Bayanların ev işlerinden ziyade artık normal bir işleri de olabilir. Bu işte peçete katlama işidir. Peçete katlama işini aranızda ilk defa duyanlar olabilir. Bu iş yemek yemek için gittiğiniz bir restoran da masalarda bulunan peçetelerin o kaplara dizilmesinden kaynaklanmaktadır. Bazen de peçetelere o hali vererek o kabın içine sığdırmak gerekebilir. O peçeteler ne yazık ki oraya hazır şekilde gelmemektedir. Sizler gibi insanların bu işi alarak onları o masalara hazır hale getirmesi ile mümkün olmaktadır. Sizlerde hem bu kolay işi yaparak hem de para kazanarak günlerinizdeki boş vakitleri değerlendire bilirsiniz.

Artık bu tip işlerin çok olması kadınların ev ortamında oturarak para kazanmalarının önünü açmaktadır. Para kazanmak artık sadece dışarıda çalışarak mümkün olmamaktadır. Kadınlar da hem ev işlerini yaparak hem de arta kalan vakitlerin peçete katlayarak para kazanabilirler. Katladığınız peçete ve kap kadar ücret alacaksınız. Bu işi size veren firma ya da kişi malzemeleri sizlere temin etmek zorundadır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Sizlerin bu işten para kazanmak için malzemelere ücret ödememeniz gerekmektedir. Her şey hazır olarak ayağınıza gelecektir. Bundan dolayı da artık sizin tek yapmanız gereken peçeteleri katlamak olacaktır. Daha sonradan ise işiniz bittiğinde firmaya teslim ederek paranızı elden nakit olarak alabilirsiniz. Elden iş bitiminde nakit olarak almak sizin yararınıza olacaktır. Daha sonradan size o işi tekrar yapma hevesi verecektir. Sürekli olarak bu işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

3 Yorumlar

  1. SONAY TÜRKOĞLU

    3 kişi sancaktepe/istanbul

  2. Evde is eşimle yapmak istiyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir