Ana Sayfa / Bilgisayarda İş / Evde PhotoShop Yaparak Para Kazanma

Evde PhotoShop Yaparak Para Kazanma

Hepinize tekrardan merhaba çok değerli okuyucularımız. Yeni bir evde nasıl para kazanırım yazımıza hepiniz hoş geldiniz. Umarız bu yazımızdan faydalanıp sizlerde farklı girişimler içerisine girersiniz. Tekrardan umarız ki bu yaptığınız girişimlerden başarı ile çıkarsınız ve bol miktarda para kazanırsınız. Unutmayın bizim bu yazıyı yazmaktaki amacımız sizlerin daha kolay para kazanmasını sağlamaktır. Dışarıda zor koşullarda çalışmak istemeyenler için çok farklı para kazanma yöntemlerini sizlere sunuyoruz. Umarız ki sizlerde bu fikirlerimizi beğeniyorsunuz. Şimdi gelelim evden nasıl PhotoShop yaparak para kazanabileceğinize.

Bildiğiniz üzere şu zamanlarda bir çok grafiker var piyasada. Bu grafikerler ne yapar nasıl para kazanır oturdukları yerden nasıl zengin olurlar sizlere bundan bahsedeceğiz. İlk olarak başladığınız ilk ay içerisinde kendinizi daha çok öğrenmeye adamanız ve ücretsiz olarak işler yapmanızı öneriyoruz. Bu sayede bilgilerinizi ve kendini gayet fazla geliştirebilirsiniz. Bu gelişim sizlerin ilerleyen safalarda daha iyi ücretlere ve daha büyük müşterilere olan yolunuzu açacaktır. Tabii ki iş aldıkça kendinizi çok daha fazla geliştireceksiniz. Büyük firmalar ve kurumsal şirketler için yaptığınız grafik tasarımlarından yüklü miktarda paralar alabilirsiniz. Tabii ki küçük çaplı işlerde yapmak zorundasınız çünkü o kadar kolay değil büyük firmalarla çalışmak.

Küçük işler olarak bazı şahısların kapak resimleri, vektör çizimleri, farklı freelance tasarımlar yaparak kendinizi geliştirip rahat bir şekilde iş başına 40 50 tl kadar ücret alabilirsiniz. Benim önerim vektör çizim alanında kendinizi geliştirmeniz olacaktır bu sayede çok kolay bir şekilde iş bulabilirsiniz. Ayrıca çok fazla fiyatlara satılan logolarda yapabilirsiniz. Bir çok kurumsallaşmaya çalışan firmaların isteğine göre logo tasarım yaparsanız hem isminizi duyurup daha fazla kazanırsınız hemde kendinizi geliştirirsiniz Eve ek iş veren firmalar.

Bu tip çalışmalar yapmanız için size gerekli olan uygulama PhotoShop CS6 ‘dır. Bu programı internet üzerinden warez bir şekilde kurabilir ya da satında alabilirsiniz. Sizin tercihinize kalmış bir seçim bu. Umarım PhotoShop üzerinde ustalaşır ve güzel paralar kazanmaya başlarsınız unutmayın yazının başında da dediğim gibi bizim amacımız sizlere kolay yoldan para kazanmayı öğretmektir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Gelen Aramalar:fotosopla para çoğaltma, photoshop ile para kazanmak, photoshop isinden para

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

yorumlayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir