Ana Sayfa / evde ek iş / Evde Plastik Karton Bardak işi

Evde Plastik Karton Bardak işi

Her ev kadını evine destek olmak ister. Bunun için ev de ek iş ilanları ararlar fakat bu ev de ek işlerini bulmak oldukça zordur. Bunun için sizlere yardım edecek olan evdeekişfikirlerim.com siz değerli ev hanımlarına bir çok ek iş ilanları bulmanıza yardım edecektir. Sizlere oldukça kolay ve bir o kadar da maaşı dolgun olan ev de ek iş imkanı sunmaktayız. Bir çok iş arasın dan istediğiniz işi seçebilirsiniz.

Siz değerli ev hanımları için yine inanılmaz kolay ve kazancı bol olan bir ek iş ilanı. Evde plastik ve karton bardak paketleme. Siz değerli ev hanımlarının bir çok işe eli oldukça yatkındır. Bunun için siz değerli ev hanımları kolaylıkla eviniz de istediğiniz rahatlık da ve istediğiniz saat de kolaylıkla karton bardakları ve plastik bardakları poşetleyerek evinize destek sağlayabilirsiniz.Bir çok ev hanımının ve çalışmayan insanın da yapabileceği bu karton bardak ve plastik bardak paketleme işi evinizin bütçesine oldukça katkı sağlayacaktır. Sizlere ve ailenize inanılmaz destek olacak olan evdeekişfikirlerim.com maddi sıkıntılarınızı ortadan kaldıracaktır. Her ev de ek iş konusun da sizlere yardımcı olacaktır. Siz ve ailenize ek destek sağlayan evdeekişfikirlerim.com aylık 1200 Tl bütçeyle iş ayarlayacaktır.

Ailenize ve size oldukça destek sağlayacak olan bu ev de karton bardak ve plastik bardak paketleme ek işi siz değerli ev hanımlarına verilen karton bardak ve plastik bardakları birbirinden ayıracak ve 10’ar ve 50 şer ve 100 er olarak ayıracaksınız. Bunları ayırdıktan sonra ise sizlere verilen plastik poşetleri ayırarak tek tek bardakları paketleyeceksiniz.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Paketlediğiniz bu bardakları tek tek kolilere koyacaksınız ve yaptığınız koli başına para alacaksınız. Sizlere bu fırsatı sunan evdeekişfikirlerim.com paketlediğiniz bu kolileri biz sizden gelip toplayacağız ve aldığımız kolilerin parasını direk man olarak ödeyeceğiz. Kesintisiz olarak sizlere paranızı ödeyen ev de ek iş fikirlerim siz değerli e bayanlarına oldukça yardım edecektir. Sürekli olarak yanınız da olacağız ve sizlere kolay ev iş fikirleri sunacağız…

Gelen Aramalar:karton bardak isi

Bu habere de bakabilirisiniz

evde-plastik-toka-paketleme-isi

TOKA PAKETLEME İŞİ 2017

Özellikle kız çocukları 56 yaşlarında iken saç tokası konusunda oldukça hasta seçimler yapmaya başlarlar. Daha …

111 Yorumlar

  1. Bardak paketleme işini yapabilirim

  2. Yer kocaeli korfez bu ise talibim

  3. Hemen acil yarin ihdiyacim var

  4. Aksaray’ merkezde oturuyorum ise çoook ihtiyacım var lütfen acil ulasin

  5. Sema yıldırım

    Yaparım bütün gün evdeyim ve boş boş oturuyorum hamileyim çalışmıyorum tam benlik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir