Güncel haberler
Ana Sayfa / evde ek iş / Evde poşet dosya paketleme işi

Evde poşet dosya paketleme işi

Evinizde poşet dosya paketleme işi yapabilmek için son zamanlarda oldukça fazla var olan o değerli vaktinizi kullanmanız gerekecektir. Evde oturup sadece temizlik ve ya ev işi yapan kadınlar bu işi yaparak aylık belirli bir ücrette para kazanabilirler. Aylık bu yüksek kazanca oldukça çok ortak olmak isteyen kişiler için son zamanlarda çok fazla internet üzerinden bu tür araştırmaları yapması gerekmektedir. Bundan dolayı da internet üzerinden araştırma yapılarak evde poşet dosya paketleme işini alabileceğiniz firma isimlerine ve kişi isimlerine ulaşabilirsiniz.

Evde poşet dosya paketleme işine gelince sizlere gelen ürünlerden belirli sayıda dosyaları ayrıştırdıktan sonra onların eşit sayılarda bir paketin içine koymanız istenecektir. Bunlardan sonra da firma ile yaptığınız anlaşma ne ise ona göre o ürünleri hazır hale getirmeniz gerekecektir. Ürünlerin son zamanlarda çok fazla satılmasından dolayı sürekli olarak kırtasiye ve benzer satış yapanların bu hızlı satışlardan dolayı çok fazla poşet dosyalara ihtiyacı olduğunu görmekteyiz. Bundan dolayı da bu poşet dosyaların belirli sayılar ile paketlenip daha sonradan onların artık satışa hazır konuma getirilmesi gerekmektedir. Satışa hazır hale getirilen bu dosyaların üzerine sizden bir de fiyat yazmanız istenebilir.

Fiyat yazmak da size çok fazla bir vakit kaybettirmiş olmaz. Ancak bu gibi ekstra durumları firma ile önceden görüşmeniz gerekmektedir. İşi aldığınız kişi ya da yetkili size en ince ayrıntısına kadar nasıl bir iş istediği hakkında detaylı bilgiyi vermesi gerekmektedir. Bu detaylı bilgiler verildikten sonra da size verilen malzemeler ile birlikte poşet dosyaları paketleme işlemlerine hemen hızlı bir şekilde başlamalısınız. Paketleme işlemlerine hızlı bir şekilde başlarsanız eğer daha çok iş yapabilir ve daha çok iş alma şansınız olacaktır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bu işi yaparken evinizde oturarak ve rahat bir şekilde bu işleri yapma şansınız olacaktır. Bu işleri yaparken de ne kadar hızlı yaparsanız eğer o kadar çok iş alma şansınız ortaya çıkacaktır. Ayrıca çok dikkatli ve düzenli biçimde işinizi yaparsanız sizin için çok iyi iş fırsatı olacaktır.

Bu habere de bakabilirisiniz

evde-örgü-örme-işi-310x165

Evde Örgü Örme İşi

Ekstra gelir elde etmek için evde örgü örme işi üzerine bu konumuzda sizlere işleyiş ve …

18 Başvurular

  1. Bu isi severek yaparim ist atasehir 05447231981

  2. ben kırıkaleliyi bir süre önce işten oyrıldım ve işe ihtiyacım vardı bu işi istiyorum

  3. Tekirdağ merkez. Acil işe ihtiyacım var

  4. Gülden Curaoglu

    Bolu merkez

  5. Merhaba arkadaşlar ek iş konusunda sizlere yardımcı olabilirim

    İleitşim: http://www.farmasim.org/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir