Ana Sayfa / evde ek iş / Evde strec film paketleme ek iş 2017

Evde strec film paketleme ek iş 2017

Biliyorsunuz ki son zamanların en çok rağbet gören işleri evde yapılan ek işler. Ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirmek istemeleri, eşlerine yardım etmek ve ihtiyaçlarını karşılama isteklerine yardımcı olabilecek türden işler bunlar. Peki bu işler nasıl türlerde ayrılabilir? Örnek olarak evde streç film paketleme işi. Bilirsiniz ki, özellikle ev hanımlarının bildiği streç film çoğunlukla mutfakta kullanılmaktadır. Ve besinlerin sağlıklı bir şekilde korunması için üretilmekte. İşte bu olayda size düşen kısımsa paketleme işi. Yoğunluğun fazla olması nedeniyle bir çok şirketin dışarıya iş verme gibi olayları oluşmaktadır ve bu şirketler genellikle ev hanımlarının ve evde bolca boş vakti olan kişilerin yardımına ihtiyaç duymaktadır.

Bu işin başvurusunu nasıl yapacağınıza gelecek olursak bundan önce çok önemli bir konu ile ilgili de bir bilgi verelim. İş için sizin hiç bir şekilde para ödemenize gerek görülmemekle birlikte bütün masrafların size işi veren firma tarafından karşılanacağını söyleyelim. Bundan sonra internet ve ya streç film işini yapan şirketlerin telefon numaraları yardımıyla başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun kabulü sonrası bu işi veren şirket 5.000-6.000 civarında streç filmi size ulaştıracak ve siz paketleme işine başlayacaksınız. İşi bitirmeniz için size tam 1 ay süre tanınacaktır. Streç film öyle küçük bir şey olmadığı için, paketlemesi de kolay bir iş olduğundan gününüzün sadece 5-6 saatini bu işe ayırmanız yetecektir.

Tabi sizin iş yapış düzeniniz ve elinizin hızından da sürenin uzaması azalması size bağlıdır. Bu işi illa tek başınıza yapacaksınız diye bir şey yok isterseniz grup kurup daha kolay bitirebilirsiniz. Ücret olayı ise şöyle ki haftalık olarak 300 ve ya 400 olarak şirkete göre değişmektedir. Ne kadar çok iş yaparsanız ücretinizde o kadar artış gösterir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Aylık geliri yükseltip ihtiyaçlarınızı karşılamakla birlikte yeni şeylere de yelken açabilirsiniz. Unutmayalım ki bu işlerde firma güveni de çok önemlidir. Evde yapmak için iş ararken bu konuya da dikkat etmenizi söylemeden geçmeyelim.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde-Ihlamur-paketleme-işi-e1461232575445

Evde Ihlamur Paketleme İşi 2017

Bildiğiniz gibi özellikle kış aylarında, soğuk bir memlekette yaşamamız sebebi ile çay ve bitkisel ürünlerin …

94 Yorumlar

  1. ise ihtiyacimiz var kizim ve ben ise talibiz

  2. Yasemin Ekmek

    Acil iş lutfen Ankara Altındağ

  3. Bende evimde iş yapmak istiyrum

  4. Bulundugum yerde is imkani cok kisitli universite mezunu olmama ragmen is bulamadim.evliyim cocugum var maddi acidan bu ise ihtiyacim var.

  5. Elim yatkındır. Hızlıdır. Çok ihtiyacım var 2kuçuk çocuğum var esim işsiz. Çok zor zamandan geçiyoruz. 25 yasındayım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir