Ana Sayfa / evde ek iş / Evde vazo tabak süsleme işi

Evde vazo tabak süsleme işi

Her aile için de maddi yetersizlik olmaktadır. Bunun için yapılan ek işler evin bütçesine fayda katmaktadır. Sizler de ailenize destek olmak için sitemizden bir çok ek iş ilanına bakabilirsiniz. Sizlere en kolay ve hızlı evde para kazanmayı sağlayan evdeişfikirlerim.com son zamanlar da evde en çok para kazandıran vazo ve tabak çini süsleme işini hizmetinize sunacaktır. Özellikle türk kadınlarının bu tür işlere eli oldukça yatkın olduğundan dolayı oldukça güzel yapacaktır. Türk kadınları hızlı ve en güzel şekil de süsleme yapacaklarından dolayı kısa süre de evde süslediğiniz vazo ve tabak çinleri ile aylık 1200 Tl ye kadar para kazanabilirsiniz.

Her modern bayan ve bir çok erkeğin de yapabileceği bir iş olan bu süsleme işi eviniz de ki bir çok maddi sıkıntının giderilmesine iyi gelecektir. Siz değerli bayanların istediği saatler arasın da çalışabileceği bu evde ek iş fırsatlarını değerlendirmeniz gerekir. Bir çok bayanın evde vazo ve tabak çini süsleyerek kazandığı parayı siz de kısa sürede kazanabilirsiniz.

Sizlere sürekli olarak ev de ek iş fırsatları sunan evdeekişfikirlerim.com bu işle de evinize katkı sağlamaya yardım edecektir. Yapılan işten sonra kesintisiz ve tam bir şekil de paranızı alabileceksiniz. En güvenilir ve sizlere ek iş konusun da yardımcı olan evdeekişfikirlerim.com bir çok ev de ek iş ilanı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Bu iş sizin hem ev de ki bütçenize hem de el becerinize oldukça faydalı olacaktır. Sizlere evde ek iş hizmetleri sunan evdeekişfikirlerim.com ile yapabileceğiniz daha bir çok ek iş ilanı bulunmaktadır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Siz de size en uygun ek işi seçiniz ve hem çalışırken hem de el becerilerinizi geliştirin. Tamamen sizler için bu ek iş ilanlarını sunan sitemiz ile siz de maddi sıkıntı çekmeden kolaylıkla eviniz de çalışabileceksiniz. Sürekli olarak yenilenen ev de ek iş fikirleri sizlere de maddi açıdan bir çok katkı sağlayacaktır ve unutmayınız ki hem para kazanabilir hem de el yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Bu habere de bakabilirisiniz

evde-plastik-toka-paketleme-isi

TOKA PAKETLEME İŞİ 2017

Özellikle kız çocukları 56 yaşlarında iken saç tokası konusunda oldukça hasta seçimler yapmaya başlarlar. Daha …

14 Yorumlar

  1. Paketleme susleme isi ariyorum kocaeli 10kisilik gurubumuz var.seri olarak guvence verebilim.

  2. İzmir menemen seramik işinde 7sene calıştım ve süsleme yaptım her çeşit süsleme biliyorum boya boncuk yaldız çizim banada iş verirseniz çok güzel iş yaparız zamanında teslim ederim ve ekibimde var

  3. Evde vazo boyama işi istiyorum

  4. Süsleme veya paketleme işi istiyorum.Aydindan oturuyorum.

    • Paketleme ve süsleme işi yapabilirim.Aydinda oturuyorum.Biri lise 2,diğeri 4.sınıf a giden 2 kızım var.Yeni ev aldık kredi borçlarımiz var.Yardımcı olursaniz çok sevinirim.

  5. Derya Kocaman

    Paketleme ve süsleme işi yapabilirim.Aydinda oturuyorum.Biri lise 2,diğeri 4.sınıf a giden 2 kızım var.Yeni ev aldık kredi borçlarımiz var.Yardımcı olursaniz çok sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir