Ana Sayfa / evde ek iş / Kibrit Paketleme evde iş

Kibrit Paketleme evde iş

Evde ek iş yapmak isteyen kişilerin en öncelikle son zamanlarda birçok konuda ek iş haberlerini okuduklarını görmekteyiz. Ek iş haberleri internet sitelerinde pek çok kez dolaşan haberlerden oluşmaktadır. Bundan dolayı da sizler evde ek iş fikirleri hakkında detaylı bir bilgi almak için internet üzerinden gerekli araştırmaları yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan gerekli açıklamalarda bulduğunuz iş fikirlerinden bir tanesi ise kibrit paketleme ve kibrit doldurma işidir.

Bildiğiniz gibi elektrik ve ya gaz olmadığı zaman kibritleri yakarak ateş sağlarız ve mumları yakarak etrafı aydınlatırız. Aslında bu işlem için kibritler kullanılmadan çakmak da kullanılmaktadır. Ancak hem kibritlerin fiyatının çok ucuz olması ve hoş bir yankı uyandırması çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Kibritlerinde kutularının fiyatları bir o kadar ucuzdur. Marketlerde toplu olarak satılır. Ve bakkallar da ise tek olarak satılmaktadır.

Fiyatlar konusunda farklılık gösterebilir. Sizin de yapacağınız tek iş size tüm halinde gelen kibritleri kutuların içine doldurmak ve onları satışa hazır konuma getirmek olacaktır. Kibritlerin bu kolay işini yaparak ayda 500 – 600 TL ‘ye kadar para kazanma şansınız vardır. Kibrit ürünlerinin paketlenmesi çok fazla vaktinizi almayacaktır. Bu ürünlerin paketler içine belirli sayıda koyulduktan sonra da yine belirli sayıda kutular bir araya getirilerek tekrar paketlenecektir.

Daha doğrusu firma ya da bu işi size veren kişi sizden ne ister ise sizlerde ona göre bir paketleme yapacaksınız.Sizin internet üzerinden bulduğunuz kibrit paketleme ve doldurma işi için öncelikle iyi bir anlaşma yapmanız gerekmektedir. Bu yapacağınız anlaşma önemlidir. Tüm masraflar ve maliyetlerin işi aldığınız kişi tarafından karşılanacağını bilmeniz gerekmektedir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Ayrıca ekstra durumlarda yine sizin cebinizden çıkacak olan bir tutarın karşı taraftan alınması gerekmektedir. birde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise ödemelerin aylık mı yoksa haftalık mı ya da ürün başına mı alınacağı olacaktır. Sizlere güven sağlamak amacı ile ürün başına ödeme yapılabilir. Daha sonradan bu durum haftalık ve aylık duruma geçebilir.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde-Nazar-Boncuğu-Paketleme

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi

Bildiğiniz gibi toplumumuzda yeni bir eşya alındığı zaman veya bebek sahibi olan kişiler, bebeğine nazar …

59 Yorumlar

  1. bu iş tam bana göre tokat merkezde yaşıyorum

  2. Bende çalışmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  3. Yapacagimiz is hakkinda bilgi istiyoruz

  4. Urunleri nasil alacagimiz hakkinda bilgi istiyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir