Ana Sayfa / Bilgisayarda İş / Makale Yazarak Bilgisayar Başından Para Kazanma

Makale Yazarak Bilgisayar Başından Para Kazanma

Merhabalar değerli Evdeekisfikirlerim ziyaretçileri,

Bu yazımızda sizlerle yine evden, bilgisayar üzerinden para kazanma yöntemlerinden birini anlatacağız. Daha önceki yazılarda da bahsettiğimiz gibi aslında internet üzerinden yüzlerce para kazanma yöntemi mevcut biz elimizden geldiğince hepsini siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmaya çalışıyoruz. İnternet dünyasını biliyorsunuz, artık internet üzerindeki web sitesi sayısı bir hayli arttı internet ağında hizmet veren milyonlarca web sitesi var desek yanlış olmaz. Tabi bu web sitelerinin ziyaretçi edinmek için ilgi çekici yazılar paylaşmaları gerekiyor. Kişisel web site sahipleri belirli bir yerden sonra yazı yazma ve paylaşma konusunda yetersiz kalabiliyor. İşte tamda bu noktada “Makale Yazımı” iş kolu devreye girmiş oluyor.

Yapacağımız şey aslında çok basit, ilgili olduğumuz konularda makale yazımına ve bu makaleleri ilgili web sitelerine satmaya başlayacağız. Yazım, noktalama ve imla kurallarına dikkat ederek etkili makaleler yazdığınız takdirde bir çok web site sahibi sizinle çalışmak isteyecektir. Ve sizde bu sayede evde oturduğunuz yerden, bilgisayar başından ayrıca hiç bir sermaye gerekmeden para kazanmış olacaksınız.

Bu işe başlamak için öncelikle araştırma yapıp kendinize makale yazabileceğiniz konular belirlemeniz gerekmektedir. Tabi ayrıca on parmak klavye kullanımı ve bilgisayarda hızlı yazı yazabilmekte önemli bir etken. Eğer hızlı yazı yazamıyorsanız bu iş sizin için bir işkence olabilir. Her şeyi düşünüp makale yazım işini kendinize uygun gördüyseniz sıra müşteri aramaya gelmiş demektir.

Müşteri bulmanın bir kaç yolu var tabi ki. Öncelikle sadece kişisel olarak hizmet vermeyi düşünüyorsanız (yani herhangi bir ekibiniz yoksa) ilgili oldukları konularda makale yazabileceğiniz web sitesi sahiplerine sitelerin “iletişim” bölümünden ulaşabilir ve onlarla özel olarak görüşebilirsiniz. Veya daha kolay bir yol arıyorsanız internet üzerinde bu işlerle ilgili olan forumlara (R10, WebmasterSitesi vb.) üye olup makale yazdığınıza dair konular açabilir ve müşteri kitlenizi bu forumlar üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. Tabi ki bazı referanslarınız olması gerektiğinide unutmayın, bu iş için referans makaleler yazabilirsiniz. Ve açtığınız konularda dili etkili kullanarak bir çok müşteri edinebilirsiniz.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bu habere de bakabilirisiniz

Evde İplik Sarma İşi

Evde İplik Sarma İşi

Ek işler üzerine sizlere bilgiler sunduğumuz sitemizin bu konusunda evde iplik sarma işi üzerine detaylı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir