Evde Ek İş Fikirleri

2020 için En İyi İş Fikirleri ve Fırsatları

0

Kendi iş yerini kurarak para kazanmak isteyen kişiler genel olarak yapılmamış şeyi yapmak istemektedir. Yaşam şartlarının ve iş hayatının zor olması insanları kendi işini kurmasına yönlendirmektedir.

2018 için En İyi İş Fikirleri ve Fırsatları
2020 için En İyi İş Fikirleri ve Fırsatları

Okula Yakın İşlek Caddede Çiğ Köfteci Açın

Her ne kadar zamanının geçtiği de söylese çiğ köfte dükkanları az maliyetle çok büyük paralar kazandırmaya devam ediyor. Önemli olan nokta dükkanın nerede olacağıdır. Okul önünde veya öğrenci yolunda, işlek caddelerde olan çiğ köfte dükkanları %100 kar ile büyük paralar kazanmaktadır. Çiğ köfte bayiliği veren şirketler, satılan 100 TL’lik çiğ köfteden 200 TL kazandırmaya devam etmektedir. Güzel bir restorasyon ile müşterileri kendinize çekebilirsiniz.

Kendi Özel İçeceğinizi veya Yiyeceğinizi Yaratın

Gençlerin ilgisini çekecek özel bir içecek veya fast food tarzı bir yiyecek yaparak ilginç bir dükkan açarak para kazanabilirsiniz. Yeni nesil gençlik, ilginç tarzda olan cafe gibi yerlerde az bilinen içecek ve yiyecekleri tatmayı sevmektedir.

Akıllı Telefonlar İçin Aksesuar Dükkanı

Piyasası hiç bir zaman bitmeyecek olan bir sektör olan akıllı telefon aksesuarları her zaman kazandırmaktadır. Kişiye özel aksesuar yaparak da daha çok müşteri geçebilirsiniz. İnternet üzerinden veya toptan alımlarda tek bir telefon kılıfı 2 katı kazandırmaktadır. Kişiye özel kılıflar internet üzerinden 70 TL’den satılmaktadır.

Gençler İçin Farklı İçerikli Cafe

Öğrenciler ve yeni neslin uğrak mekanlarından biri olan cafeler her geçen gün çoğalmaktadır. Gençlerin dikkatini çekecek egzotik cafe açarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Bu tür cafeler oldukça iyi kazanmakla birlikte sosyal ortam yarattığı için gelen müşteri her zaman yeni müşteriyi getirmektedir.

İnternetten Alınan İlginç Ürünler Dükkanı Açmak

Aliexpress, Alibaba, Amazon gibi toptan her türlü ürünü satan web sitelerinden alış veriş yaparak bu ürünleri dükkanda satabilirsiniz. Aksesuar, çanta, kadın ürünleri veya ilginç ürünler alarak bir dükkanda sergileyerek kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Bu tür dükkanların müşterileri her zaman vardır. Türkiye’de satılmayan ilginç, işe yarar ve dikkat çekici ürünler alınırsa meraklı müşteriler düzenli olarak dükkanı ziyaret edecektir.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku