Evde Ek İş Fikirleri

2020 Yılı Bayilik Veren Firmalar Rehberi

0

Yeni girişimci olmak 2020 yılı şartlarında sizi hayli zorlaştı. Açacağınız yerin ne işyeri üzerine olacağından tutun da bankaların verdiği faizsiz esnaf kredileri bile sizin bir hayli zamanınızı alacaktır. Tanınmış bir firmanın bayiliğini alıp hazır müşteriye sahip olmak istiyorsanız ancak firmaya ödeyecek kadar yüksek sermayeye sahip değilseniz en mantıklısı yüksek miktarda para ödemek yerine az tanınmış orta derecede kazanç sağlayan firmalara başvurmalısınız. Bu bağlamda aklımıza gelecek soru ise 2020 Yılı Bayilik Veren Firmalar yılında hangileri olmaktadır. Bu firmalardan bazıları şunlardır.

2018 Yılı Bayilik Veren Firmalar Rehberi
2020 Yılı Bayilik Veren Firmalar Rehberi

1) Eti Beyaz Döner:

2001 yılında İstanbul Fatih”te küçük bir dükkan ile hizmete başlamıştır. Geçen yıllarda İstanbul ilinde bir çok şubeye sahip olan firma markasını tescil ettirerek Tarım ve Hayvancılık bakanlığından İSO 9001 ve İSO 2200 sertifikalarını almıştır. Firma 2018 yılı içerisinde 12 işletme kurmak isteyen girişimcilere ücretsiz olarak bayilik verecektir,

2 ) Hacı Ali Oğlu Çiğ Köfte:

1999 yılında faaliyet vermeye başlayan firma Türkiye genelinde 280 şubesi ile hizmet vermektedir. Bayilik almak için müracaat edenlerde isim hakkı bedeli almamaktadır. Böyle bir iş yeri açmak için 10.000 TL gibi bir sermayeye sahip olmanız yeterli olacaktır.

3) Chickers:

Ülkemizde çok eskiden beri sevilmekte olan Kızarmış Tavuk geleneğin sürdüren firma 32 şubesiyle ülkemiz çapında hizmet vermektedir. Bayilik için herhangi bir ücret talep etmemektedir.

4) Baba Döner:

1998 yılında buyana hizmet vermekte olan Baba Döner kendisine has organik döner sosu ile eşsiz bir lezzet sunmaktadır. Bayilik almak isteyenlerden isim hakkı ücreti talep etmemektedir. Ortalama 50.000 TL gibi bir sermaye ile Baba Döner*e ait bir bayilik açabilirsiniz.

5) Bursa Kebap Evi:

Dünyaca ünlü Bursa kebabını en gerçek haliyle tüketicilerine sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı ile 2003 yılında kurulmuştur. İsim hakkı bedeli olarak 40.000 Dolar almaktadır.

6) Papağan Kuru Yemiş:

Paketli kuru yemiş kuruluşlarından biri olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye çapında satış ağını geliştirmek isteyen firma genç girişimcilere bayilik vermektedir. Bayilik için herhangi bir ücreti talep etmemektedir.

Bir önceki ek iş ilanımız olan Ayakkabı Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar başlıklı ilanımuz ayakkabı bayiliği, ayakkabı bayisi olmak ve ayakkabı franchising hakkında bilgi vermektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku