Evde Ek İş Fikirleri

2020 Yılında En İyi 10 Ek İş

2

Evde ek iş konusu, şu an her kişinin ihtiyacı haline gelen bir vaziyettir. Herkesin kendi evi içerisinde yapabileceği işleri bulması oldukça kolay hale gelmiş olup, herkes uygun işler bulunmaktadır. Bu işler hakkında bilgi vermek, evde çalışmak isteyen bireyler için faydalı olacaktır.

2018 Yılında En İyi 10 Ek İş
2020 Yılında En İyi 10 Ek İş20

Evde Ek İş Hakkında

Ek iş, bireylerin evinde yapabileceği türden olan iş seçeneklerine verilen isimdir. Genel olarak davetiye katlama, ders vermek gibi türden işlerin yapıldığı işlere verilen ad ek iştir. Ek işler, herkese uygun olarak hitap edebilen türlerdendir.

Evden Yapılacak Ek İşler Nelerdir?

1- Evde Ek İş Sosyal Medya Danışmanı

Şu an sosyal medya kullanımı oldukça fazla bir şekildedir. Sosyal medya uygulamaları üstünden şirketler reklam yapmaktan biraz daha ileri giderek satışlar yapmaktadırlar. Şu an için birkaç tane şirket yapıyor olsa bile elaman alımları, sosyal medya üzerinden gerçekleşmeye başlamış bulunmaktadır. Yoğun olarak kullanılan ve iş olanakları geliştirilerek, çoğalacak olan bir mecra olarak tanımlanabilir.

2- Evde Ek İş Çevrim İçi Ders Vermek

Çevrim içi olarak ders vermek ve para kazanmak bilgi vasıtasıyla emek karşılığı almak demektir. Sermaye olan bilgidir. Fakat ders vermenin yanında artık çevrim içi dersler kullanılmakta olup, 2018 senesinde de kullanım artarak çevrim içi derslerle para kazanma şansı çoğalacaktır.

3- İş Bulut Danışmanlığı

Bilim alanında ve geleceği parlak olan ilerin arasında yer almaktadır. Şirketlerin henüz tedirgin bir şekilde baktığı fakat 2018 senesinin kurtarıcısı olacak bir alandır.

4- Evde Ek İş Mobil Uygulamalar

Günümüzde; İnternet ve telefon gibi teknolojilerin kullanımı giderek artmakta olan bir konu içerisindedir. Mobil uygulamalar zaman ve işlem süresinden tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Aynı zamanda mobil uygulamaların içinde oyunlar yaşamın bir kısmını kapsamış vaziyettedir. Kullanışlı ve doğru uygulama dizaynları ya da oyun geliştirmek oldukça iyi bir iş düşüncesi olacaktır.

5- Ek İş Yazılım Eğitmeni

Yazılımsal geliştiriciler ve ürünler teknolojiyle daha fazla ihtiyaç duyulan bir yer edinmektedir. Yazılım bilgisi sunarak karlı ve iyi bir iş elde etmek mümkündür.

6- Ek İş Kariyer Koçluğu

Kariyer koçluğu, gelişmek ile beraber kişinin kendi düşünceleri ve ilave edebilecekleri özgün uygulamalarla farklar ortaya konulabilir.

7-Ek İş Web Dizaynı

Web dizaynı yapmak için eğitim alıp, freelance veya bir firmaya bağlı olarak iyi işler meydana getirip, geleceği parlayan bir meslek olduğunu söylemek mümkündür.

8- Ek İş Seyyar Salonlar

Gelecekte yaygın duruma gelecek başka bir iş düşüncesi ise seyahat eden salonlardır. Hizmet piyasasında, daha çok eğilimi olan bu iş düşüncesi, ileride kuaförlerin ya da güzellik salonlarının müşterilerin evinden hizmet vereceği bir vaziyete gelecektir.

9- Ek İş Tercümanlık

Çeviri durumu, her zaman ihtiyaç duyulan bir eğilim arasında yer almaktadır. Kişinin boş vakti var ise yeni bir dil öğrenerek tercümanlık yapabilir.

10- Serbest Çalışma

Şirketlerin sözleşmeli ya da proje bazlı olan personellere ihtiyaçları çoğalmaktadır. Zamanla saatlik ücretlere dönüldüğünden, birçok kişi işi belli saat aralıklarıyla çalışarak kazanç elde etmektedir.

Ek İş İle Ne Kadar Kazanmak Mümkündür?

Her işte olduğu üzere, bu tür işlerde de başarılı olmak kazanç sağlamak açısından önemlidir. Bu yüzden net bir şey söylemek doğru olmayacaktır.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

2 Yorumlar
  1. Kevser diyor

    Ev hanimiyim paketleme işini yapmak ıstıyorum

  2. Ceylan diyor

    Çorumda yasıyorum evde paketleme isi yapabilirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku