Evde Ek İş Fikirleri

Akşamları Evden Yapılabilecek Ek iş ilanları

1

Bazen tam zamanlı günlük bir iş tasarruf etmenize ve faturalarınız ödemeye yetmeyebilir. Bu nedenle akşamları ek iş yapmaya karar verebilirsiniz. Gün içerisinde yoğun tempolu bir işte çalışıyorsanız akşamları ek iş yapmak çok kolay olmayabilir. Akşamları Yapılabilecek Evde Ek iş ilanları ise şunlardır. Ek iş seçerken günlük işiniz kadar yoğun olmayan veya farklı bir iş yapmanıza imkan sağlayan bir iş seçmelisiniz. Bu işler;

Akşamları Yapılabilecek Evde Ek iş ilanları

1) İçerik Yazmak:   

Kendi serbest içeriğinizi yazmak için size gerekli olan şeylerden birisi bilgisayar diğeri ise iyi bir yazma becerisidir. Müşteri bulmak için makale sitelerine üye olabilirsiniz. İlk başlarda fazla kazancınız olmayabilir ancak yaptığınız işlerin kalitesi ile adınızdan söz ettirerek müşteri sayınızı arttırabilirsiniz. Müşteri sayınız ne kadar fazla olursa kazancınız da o derecede artar.

2) Köpek Gezdirme:

Yurt dışında popüler bir iş olan köpek gezdirme Türkiye’de ise büyük şehirlerde ihtiyaç duyulan bir iş haline gelmektedir. Köpek gezdirme işi 360 dakika ile 1 saat arasında değişen yürüyüşler ile yapılmaktadır. Bir köpek için gezdirme fiyatı 35 -50 TL arasında değişmektedir. Aynı akşamda birden fazla köpek gezdirerek kazancınız arttırabilirsiniz.

3) Bebek ve Çocuk Bakımı:

Bebek bakımı akşamları ek gelir kazanmanın başka bir yoludur. Bebek ve Çocuk bakımı genelde gündüz yapılan bir olarak bilinse de akşamları dışarıya çıkmak isteyen ailelerin bir kaç saatliğine bebek baktıracak birine ihtiyaçları olabilmektedir. Bir saatlik bebek bakma fiyatı 30 TL olarak hesaplanır. Bir kaç saatliğine dışarıya çıkan bir ailenin bebeğine baktığınızda bir akşamda 100 TL kazanabilirsiniz.

4) Ürün İncelemeleri Yazma:

Yeni bir ürün piyasaya süren ürün markaları diğer müşterileri ürünlerini satın almaya ikna edebilmek için çevrim içi incelemelere ihtiyaç duyarlar. Bazen ürünlerin açıklamasını verirler ve alışveriş sitelerinde kısa bir açıklama yazısı yazdırmak isterler.

5) Doğrudan satış Temsilcisi Olmak:

Satış temsilcisi olmak ürün satmak için kapı kapı dolaşmak ve insanları ürün satmak zorunda kalmak değildir. Bunu yaparak para kazanılabildiği gibi İnternet ve telefon ile de müşteri bulabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

1 yorum
  1. merve diyor

    nasıl başvurabiliriz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku