Evde Ek İş Fikirleri

Almanya’da İş Kurma Fikirleri

0

Almanların ilgisini çekebilecek orada iş kurmak isteyen Türk vatandaşlarına öneriler. Sunulmaktayız. Bir çok kişi yurtdışına çıktığından orada fabrikada çalışmak yerine iş kurarak hayatını sürdürmek ister. Genel olarak iş kurmak isteyenler Türkiye’de meşhur olan ürünleri orada satmayı planlamaktadır.

Almanya’da İş Kurma
Almanya’da İş Kurma Fikirleri

Araba Aksesuar Parçaları Dükkanı Açmak

Almanya’da yaşayan herkesin arabası mevcuttur. 18 yaşına gelen her bireyin araba sahibi olduğu bilinmektedir. Modifiyenin serbest olduğu Almanya’da arabalar için aksesuar ürünleri satabilirsiniz. Bu en çok kazandıran işletmeler arasında gelmektedir.

Türk Kahvesi Cafe

Sadece Türk kahvesinden oluşan küçük bir cafe açabilirsiniz. Almanlar, Türk usulü içecek ve yiyecek dükkanlarına oldukça meraklıdır. 3 – 5 masa ile küçük bir dükkanda sadece Türk kahvesi satarak ve içerisini Türk usulü dizayn ederek az bütçeyle çok fazla kazançlar sağlayabilirsiniz.

Baklava Dükkanı Açmak

Daha çok cafe tarzından bir baklava dükkanı açılabilir. Limonata ve dondurmayla servis edilen baklava cafe oldukça dikkat çekecektir. Burada dükkan açtığınızda Türklerden çok Almanları müşteri olarak çekmeye çalışın. Her zaman Türk usulü işletmeler kazandırmaktadır.

Kuru Yemiş Dükkanı Açmak

Almanya’nın milli içeceği biradır. Sokak başında küçük bir kuru yemiş dükkanı açarak büyük satışlar yapabilirsiniz. Bu ülkede bira günlük kullanımda su gibi tüketilmektedir. Sadece tuzlu fıstık satarak az bütçeyle büyük kazançlar sağlamak mümkündür.

Simit + Çay Mekanı Açmak

Her zaman Türk usulü işletmelere önem verim. Almanya’da kahvaltı kültürü yoktur ve iş hayatı çok erken saatlerce başlar. Simit + çay tarzında bir cafe açarak çok iyi kazançlar elde etmek mümkündür. Sade simit + demli çay ile işe başlayın ileride kaşarlı, sucuk, zeytin vs. simitlere geçerken aynı zamanda da çay çeşitleri de yapabilirsiniz, ıhlamur, kuşburnu vs. gibi.

Tek Tarzdan Oluşan Tavuk Dürüm Dükkanı

Marka bir isim kurarak, tavuk dürüm satın. Kendi markanızı ve tadınızı bulun. Özel soslar deneyerek farklı bir yer olduğunuzu gösterin. Tek çeşit tavuk dürüm satın böylece markalaşma daha kolay olacaktır. Bu şekilde çok iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. Amatör takımların futbol oynadığı için stadyumların yanında olmasına özen gösterin. Amatör çocuk ligine bile binlerce seyirci gelmektedir.

Bir önceki ek iş ilanımız Organik Ürün Yetiştirme 2021 başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku