Evde Ek İş Fikirleri

Amerika’da Evde Ek İş Yaparak Para Kazanın

0

Eğer Amerika’da ikamet ediyor, sabit bir işte çalışıyor ya da okuyorsanız ve ek bir işe ihtiyaç duyuyorsanız bir takım püf noktalar vasıtası ile ek gelir işi elde edebilirsiniz. Amerika fırsatlar ülkesi olma özelliğini hala taşıdığından yetenekleriniz ve ilgi alanlarınız doğrultusunda ek işler yaparak aylık kazancınıza ekleme yapabilmeniz oldukça mümkündür. Bu yazıda Amerika’da ek iş bulma ve ek gelir elde etme yöntemlerini bulabilirsiniz.

Amerika'da Evde Ek İş Yaparak Para Kazanın
Amerika’da Evde Ek İş Yaparak Para Kazanın

Türk Yemekleri Yaparak Ek İş Elde Etme

Amerika çok fazla kozmopoit bir yapıya sahip bir ülkedir bu yüzden ülkenin hemen hemen her köşesinde egzotik tatlar ve restaurantlar bulunmaktadır. Siz de Türk yemeklerinden yurt dışında en çok rağbet gören örnekleri yapıp satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Yaptığınız Türk yemeklerini bazı egzotik restaurantlara ya da kafelere satabilir komisyon karşılığı gelir elde edebilirsiniz. Yemeklerin satışını yapmak için mutlaka üniversite ya da genç kesimin yaygın olduğu muhitleri seçmeniz de fayda sağlayacaktır. Çünkü Amerika’da eğitim görmekte olan pek çok Türk öğrenci bulunmaktadır. Eğer Türk yemeklerinizi bu civardaki müesseselere satarsanız Türk müşteri kitlesi de edinmiş olursunuz. Bu da satışlarınızın oldukça artmasına olanak sağlayan bir faktördür.

Google Reklamları İle Gelir Elde Edebilirsiniz

Google bir Amerikan şirketi olduğundan Amerika üzerinde yapılan Youtube ve web sitesi yayınlarına daha fazla ücret ödemektedir. Bu yüzden bu fırsatı kullanabilir ve Google reklam ilkelerine dayalı aylık yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir Youtube kanalı açmak ya da sahip olduğunuz Youtube kanalını geliştirmektir. Böylece abone sayınızı arttırarak videolarınızın izlenmesini sağlayabilirsiniz. Video içeriklerinizi de ilgi çekici konulardan seçerseniz işiniz oldukça kolaylaşmış olur. Çünkü Google reklamcılık ilkelerine göre, reklamlardan gelir elde etmeniz için 10.000 izlenme almış olmanız gerekir.

Aynı şekilde web siteniz üzerinden Google Adsense etkileşimi yaparak da reklamlar üzerinden ek gelirler elde edebilirsiniz. Bunun için de web sitenizin tanıtım ve reklamını iyi yapmanız ve yine ilginç içeriklere sahip bir web sitenizin olması gereklidir.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku