Evde Ek İş Fikirleri

Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları

1

Evde ek iş yaparak güzel miktarlar kazanmak mümkündür. Bir çok kişi bu yöntemlerle ev ekonomisine katkıda bulunurken aynı zamanda da kendi harçlıklarını da çıkarmaktadır. Öğrencilerin, ev hanımlarının ve o an iş arayan kişilerin tercih ettiği anket doldurarak para kazanma yöntemleri ile ilgili bir çok web sitesi bulunmaktadır. Bu tür sitelere üye olarak para kazanmak mümkündür. Bir site düzenli bakıldığında 1 ayda 30 dolar kazandırmakta olup bu şekilde 5 siteye üye olunduğunda 150 dolar yapacaktır. 150 dolar ise TL çevirdiğimiz de 700 TL civarında etmektedir.

Anket Doldurarak Para Kazanma
Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları

Toluna

sosyal medya tarzında olan sitede paylaşımlar yaparak, gelen anketleri doldurarak ve hakkınızda doğru bilgiler vererek para kazanmanız mümkündür. Ayrıca ödeme yerine topladığınız puanlarla başka hediyelerde isteyebilirsiniz. Ayrıca her ay site içerisinde çekiliş yapılmaktadır.

JTN Panel

10 JTN puan 0.6 TL etmektedir. Alt ödeme limiti ise 60 TL’dir. Ortalama gelen anketlerin JTN puanı ise 50-100 arasındadır. Ay içerisinde 1 saat süren anketler gelmektedir. Bunlar ise ortalama 200 JTN puan vermektedir. Ödeme ise banka hesabı, Skrill ve Paypal üzerinden yapılmaktadır.

American Consumer Opinion

ne kadar çok anket doldurulduğunda o kadar fazla anket vermektedir. Yabancı bir sitedir ve dünya üzerindeki en iyi anket sitesi olarak bilinmektedir. 1995 yılından beri anket yapmaktadır. 575 anket şirketiyle ortak çalışma içerisinde olduğu için anket sıkıntısı yaşamamaktadır.

Myiyo

Türkiye dahil 15 ülkede faaliyet gösteren bir anket şirketidir. Euro üzerinden ödeme yapmaktadır. 20 euro topladığınızda banka hesabınıza ödeme alabilirsiniz. Ayrıca özel link sayesinde siteye kullanıcı çekerseniz %10 pay vermektedir.

Benderimki

 Android ve iOS üzerinden uygulamasını indirerek anketlere katılabilme imkanı sunmaktadır. Her katıldığınız anketten ortalama 10 TL civarında kazandırmaktadır. Ödeme alabilmeniz için TC no ile giriş yapmanız gerekli ve ayrıcı üye olduğunu isim soy isim ödeme alacağınız banka hesabıyla aynı olmalıdır. Ödeme şekilleri ise, hediye çeki, banka hesabına havale, cep bank ödemesi ve LoL Riot puanı olarak belirlenmiştir.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

1 yorum
  1. Fatih Cetintas diyor

    Cetvel paketleme isini istiyorum.2 3 kisiyiz.Olyrsa cok iyi olur.Tesekkur ederim simdiden.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku