Evde Ek İş Fikirleri

Emekliye Ek İş Araba Anahtarlığı Yapmak

7

Evde para kazanmak isteyen birçok emekli ve ev hanımı vardır. Ev hanımları ev işlerinin dışında, ev ortamında çalışarak para kazanmayı hedefler. Bu hedefler için farklı işler vardır. Bu işler evde yapılır ve firmalara gönderilir. Böylece para kazanılır. Evde kalan boş vakitlerde araba anahtarlığı yaparak para kazanabilirsiniz. Evde ek iş imkanı sunan araba anahtarlığı işi kolay bir çalışmadır. Para kazanmayı mümkün kılan işten ayda en az 1000 lira gelir elde edebilir ve ev ekonomisine destek olabilirsiniz. Günlük rutin işlerinizden ayırdığınız zamanı araba anahtarı yaparak geçirebilir ve para kazanmayı kolaylaştırabilirsiniz. İşi aldığınız firma ev adresine ürünleri teslim ediyor ve belirtilen zamanda ürünlerin yapılmış halini sizden teslim alıyor.

Evde Araba Anahtarlığı Yap
Emekliye ek iş İmkanı Araba Anahtarlığı Yapımı

Araba Anahtarlığı İşi Veren Firmalar

İnternet sitelerinde pek çok firma bulunur. Bu firmalar emekliye ek iş veriyor. Evlere iş imkanı veren firmalar içinde araba anahtarlığı işi de var. Bu işi yapabilecek kişilerin evlerine teslim edilen parçalar tamamlanmış halde geri alınıyor. Aylık olarak yapılan iş karşılığında kişilere ek gelir elde etmek imkanı tanınıyor. Ödeme aylık gerçekleşiyor ve her ay ek iş yaparak para kazanmak mümkün oluyor. Araba anahtarlıkları çeşitli şekillerde oluyor. Bu şekilleri kişiler rahatlıkla evlerde yapabiliyor. Her gün belli bir zaman ayırarak kolaylıkla para kazanabilir ve ev ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Araba anahtarlığı işi veren firmalar internette bulunuyor. Sitelerden başvuru formu doldurarak bu işi alabilirsiniz. Başvuruda bulunduğunuz il ve ilçeyi belirtmeniz gerekiyor.

Araba Anahtarlığı Yapılışı?

Araba anahtarlığı işi yaparak kazanç sağlamak çok kolay. Bunun için gerekli malzemeler size firma tarafından veriliyor. Firmalar işin nasıl yapıldığı anlatıyor ve sizlere kolaylık gösteriyor. Çeşitli araba anahtarlıkları hazırlayarak para kazanılabilir. Araba anahtarlıkları farklı şekillerde yapılabiliyor. Firmanın isteği üzerine anahtarlıklar yaparak evde iş yapıp kazanç sağlayabilirsiniz. Araba anahtarlığı işini kısa sürede öğrenip hızlanabilir ve aylık gelirinizi yükseltebilirsiniz. En az 1500 lira para kazanmayı fırsat veren firmalara başvuru yapıp evde ek iş yapabilirsiniz.

Araba Anahtarlığı İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ev ihtiyaçlarını karşılamak ve eve destek olmak amacıyla evde çeşitli işler yapılabilir. Evlere verilen ek iş fırsatlarından birini yaparak para kazanabilir ve aylık gelir sağlayabilirsiniz. Araba anahtarlığı işi yaparak bu amacınızı gerçekleştirebilirsiniz. Araba anahtarlığı işi para kazanmanızı sağlıyor. İş başvurusu yapmak için internet sitelerini kullanabilirsiniz. İnternette form doldurarak adınızı, soyadınızı ve yaşadığınız yeri yazarak eve ek iş isteyebilirsiniz. Firmalar bulunduğunuz adrese göre ek iş getiriyor ve para kazanmanıza yardım ediyor. Evde yapacağınız ek iş sayesinde kendinize gelir oluşturabilirsiniz. İş başvurusunda bulunup eve iş alabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar başvuruları değerlendiriyor ve uygun pozisyona göre evlere ek iş getiriyor. Evde çalışarak para kazanabilmek ek iş imkanları sayesinde daha da kolay oluyor.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

7 Yorumlar
 1. Gülperi özgür diyor

  Antar işi yapmak istiyorum Antalya Alanya

 2. Fatma diyor

  Bende bu isi istiyorum antalya

 3. aysun diyor

  Bende istiyorum ist pendikteyim

 4. Meltem sarı diyor

  Bende yapmak istiyorum araba anahtarlığı işini geri dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Gülsün diyor

  Araba anahtarı işine nasıl başvuru yapabilirim Bilgi veririrseniz sevinirim…

 6. İbrahim Tekin diyor

  KONYA da olan bir firma varmı ek iş veren

 7. Ebru diyor

  Araba anahtarlığı işi almak istiyorum en kısa zamanda geri dönüş sağlarsanız sevinirim BURSA yıldırım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku