Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş : Araba Anahtarlığı işi

0

Arabalara olan ilgi son zamanlarda oldukça fazla çoğalmaktadır. Bunun içinde araba aksesuarları da oldukça önemlidir. Araba aksesuarlarının olması da insanları onları almaya itmektedir. En başlıca araba aksesuarları için ya araba kullanacaksınız ya da birine hediye alacaksınız gibi koşullar asla doğru değildir. Özellikle anahtarlık aksesuarları bu konuda insanları yanılgıya düşüren ürünlerdir. Araba aksesuarları son zamanlarda anahtarlık olarak çok satılmaktadır.
Araba anahtarlığı yaparak ya da bir yerden bunları temin ederek sizde iş yapabilirsiniz. Araba aksesuarlarını kendiniz anahtarlık yapma şansınız vardır. Özellikle lüks arabaların jant kapaklarından olan anahtarlıklar insanların çok dikkatini çekmektedir. Fiyatı da çok fazla değildir.
Lakin bunu yapmak için öncelikle dışarıdan alıp kendiniz mi pazarlayacaksınız yoksa kendiniz mi yaparak satacaksınız. Bunlara önce kendiniz cevap vermeniz gerekmektedir. Daha sonradan ise eğer kendiniz yapacak iseniz malzemeleri belirlemeniz gerekmektedir. Malzemeler ise neyden yapacağınıza bağlıdır. Kartondan genellikle araba amblemlerini çizerek ve onlara üst üste kartona yapıştırarak daha sağlam yaparak onlara anahtarlık malzemelerini ekleyebilirsiniz.

Lakin bu işi kendiniz değil de dışarıdan ucuza bularak satış yapmanız daha mantıklı bir iş olabilir. Özellikle yukarı da dediğim gibi araba anahtarlıkları modellerinde amblemler daha çok yer almaktadır. Her türlü arabanın amblemi anahtarlık olarak satılmaktadır. Ayrıca arabanın içindeki parçalarda anahtarlık olarak yapılabilir. Motorun içindeki malzemeler de insanlara araba anahtarlık ürünü olarak satılabilir. Ama daha çok araba direksiyonu ve amblemleri anahtarlık olarak satılmaktadır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Sizlerde kendiniz yapmak yerine kazanç elde etmek için dışarıdan yani toptancılarda bu anahtarlıkları elde edebilirsiniz. Diyelim ki 1 TL den elde ettiniz. Bu ürünleri de en az 3TL den satarsanız sizlerde iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Eğer ki daha fazla satarsanız eğer daha çok kazanç elde edersiniz. Araba anahtarlığı işinde daha çok erkek bireyler yer almaktadır. Onlar arabalara olan ilgilerini anahtarlıklar ile süslemek istemektedir. Bundan dolayı da hem alımını hem de satımını erkek bireyler daha çok yapmaktadır. Bayanlar ise son zamanlarda bu olaya sessiz kaldıkları görülmektedir.

Bir önceki ek iş ilanımız olan Evde Süsleme işleri başlıklı ilanımuz evde süsleme işi, evde süsleme işi yapmak ve evden süsleme işileri hakkında bilgi vermektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku