Evde Ek İş Fikirleri

Az Sermaye İle Kendi İşinizi Kuracağınız İş Alanları

0

Küçük bütçeyle ek gelir elde etmek hatta büyük kazançlar sağlamak imkansız değil. Bir çok farklı işlere girerek aile bütçenize yardımcı olacak kazançlar sağlayabilirsiniz.

Az Sermaye İle Kendi İşinizi Kuracağınız ek iş ilanları
Az Sermaye İle Kendi İşinizi Kuracağınız ek iş ilanları

Bayilik Alarak Çiğ Köfteci Açmak

Çiğ köfte bayileri dükkan tutulduktan sonra gelerek içerisini kendi standart restoresini yapmaktadır. Çiğ köfte dükkanı satarak çok küçük bütçelerle büyük kazançları yakalayabilirsiniz. Aldığınız 1000 TL’lik çiğ köfte size 2000 TL kazandıracak bu da %100 kar demektir. Gideriniz lavaş, yeşil ve limon olacaktır fakat içecekten bu giderin karşılığı gelecektir.

Küçük Bir Çay Ocağı İşletin

Küçük bir dükkan kiralayarak çay ocağı makinesi alın. Dükkan önüne çıkacağınız 10-15 tabure ile güzel kazançlar elde edeceksiniz. Gideriniz sadece çay olacağı için küçük bütçeli işletmeler sınıfında yer almaktadır. Çevreniz genişlediğinde dükkanlara da çay dağıtabilir kazancınızı artırabilirsiniz.

Çalışan Kişilere Ev Yemeği Yapmak

Bir çift beraber çalıştığı için yemek yapmaya vakit bulamıyor. Çoğu kişi ev yemeklerini başkalarından satın almaktadır. Sosyal medya üzerinden reklamınızı yaparak acil durumlarda ihtiyacı olan kişilere ev yemeği yapabilirsiniz. Genel olarak yemek listesini müşteri size sunacaktır. Damak tadı bırakarak müşterilerinizin daha da çok çoğalmasını sağlayın.

Doğum Günü Pastası Yapmak

Belediyenin düzenlediği kurslara katılarak pasta yapımı dersleri alarak kendi işinizi kurabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden yapacağınız reklam ile doğum günlerine pasta hazırlayarak satabilirsiniz. Evde yapılan bu işten güzel kazançlar sağlanmaktadır. Müşterilere ev adresinizi vererek onlara pastayı teslim edebilir veya kendiniz adrese pastayı götürebilirsiniz.

Lise Önünde Patates Ekmek Satmak

Günde sadece 1 saat çalışarak en yüksek ek geliri kazanmak mümkün. Her hangi bir lisenin yakınında açacağınız küçük bir dükkanda sadece öğle arasında patates – ekmek satarak güzel gelir elde edilmektedir. Bu sistem en çok kar getiren işler arasında yer almaktadır. Öğle paydosuna 15 dakika kala yapılan hazırlıktan sonra sadece 1 saat dükkanı açık tutarak günlük ciroyu çıkarmak mümkündür. Öğrencilerin basit ve en sevdiği yemekler fast-food türü yiyeceklerdir. Maliyeti az, çalışma saat max. 1.5 saat ve getirisi büyük olan ek gelir işidir.

Bir önceki ek iş ilanımız olan Ayakkabı Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar başlıklı ilanımuz ayakkabı bayiliği, ayakkabı bayisi olmak ve ayakkabı franchising hakkında bilgi vermektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku