Evde Ek İş Fikirleri

Bim Eleman Alımı Başvuruları

2

Bim Türkiye’ de uzun zamandan beri hizmet vermektedir. Her geçen gün mağaza ve şube sayısını arttırmakta olan marketler zinciri temel misyon olarak kendilerine en ucuz ürünü satmayı hedeflemektedir. Bu amaçla birçok ürünü toptan fiyatına perakende olarak satmaktadır. Bunun nedeni ise ülke olarak gelir seviyesinin düşük olmasıdır. Gelir seviyesi düşük olan insanlar, ihtiyacı olan ürünleri daha ucuza alma eğiliminde olduğu için bu tür marketlerin varlığı da oldukça önemlidir.Mağza sayısının artışı neticesinde Bim Eleman Alımı Başvuruları heryıl düzenli şekilde devam etmektedir.

Bim Eleman Alımı Başvuruları
Bim Eleman Alımı Başvuruları

Bim Eleman Alımı Başvuruları

Bim mağazalarının sayısı her geçen gün artmakla beraber buna paralel olarak ürün çeşitliliği de artmaktadır. Bu da beraberinde personel ihtiyacını doğurmaktadır. Son yıllarda binlerce personelin market bünyesinde istihdam edilmesine rağmen artan mağaza sayısı nedeniyle 2018 yılında da personel ihtiyacı duymaktadır. Bim bu amaçla her eğitim düzeyine sahip personel alımı yapmaktadır. Bu personeller depo görevlisi, reyon görevlisi, kasiyer ve mağaza müdürlerinden oluşmaktadır.

Bim Personel Alım Süreci

Bim mağazalarına birçok dalda personel alımı yapılmaktadır. Söz konusu alımlara başvurmak için adayların öncelikle detaylı bir öz geçmiş hazırlamaları gerekiyor. Bim personel alımını birçok kanal ile gerçekleştirmektedir. Bunlar işkur, gazete ilanları ve çeşitli ilanlar ile birlikte mağazadan şahsen başvuru yoludur. İlgili ilanlardan birine başvuracak olan adaylar, kurum aracılığı ile öz geçmişlerini incelemeleri için bim marketlerinin insan kaynakları müdürlüğüne gönderilir. Müdürlük tarafından incelemeye alınan öz geçmişler uygun görülürse adayın başvurusu kabul edilir ve kendisine mail veya telefon yoluyla bilgilendirme yapılır. Bilgilendirme sonucunda adaylara işe başlamaları için belli bir zaman dilimi içerisinde gerekli evraklar istenir. Evrak teslimi sonunda iş başlanır.

Bim Personel Maaşları

Bim marketlerinde maaşlar değişiklik göstermektedir. Söz konusu maaşlar reyon görevlileri için asgari ücret ile birlikte primler de verilir. Kasiyerler de aynı maaş ile çalışmaktadır. Ancak mağaza müdürleri veya personel şefleri mağaza hacmine ve cirosuna bağlı olarak 3.000 liradan başlayarak 5.000 liraya kadar maaş almaktadır. Her bir bim mağazası için aylı bir satış hedefi konur bu hedefin aşılması sonucunda da çalışanlara ek bir ücret verilir.

Bir önceki ek iş ilanımız Organik Bahçe Yetiştirme başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

2 Yorumlar
  1. Sefa diyor

    Kocaeli de oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

  2. Sibel acar diyor

    Evde ek iş arıyorum samsun ilkadım 05380336199

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku