Evde Ek İş Fikirleri

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

0

Kendi işini yapmak isteyen kişiler için karlı işlerden bir tanesi de çiğ köfte bayiliği ve franchising işi yapmaktır. Bu iş fazla sermaye gerektirmeyen ve insanların kısa bir alışma döneminden sonra yapabileceği işlerdendir. Bu iş için öncelikle sektörde yer edinmiş firmalar ile iletişime geçmek gereklidir.

Düşük Sermaye İle Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

En düşük sermaye ile çiğ köfte bayiliği veren firmalardan bir tanesi İstanbul Çiğ Köfte Firmasıdır. Sektörün en ucuz bayiliğini veren firma 3500 TL + Kdv ile bir hafta içerisinde işletme kurmaktadır. Firma bunun yanı sıra bedava çiğ köfte hakkı vererek bayisi olan kişiye destek sağlamaktadır. Sektör içinde önemli bir yeri olmasına rağmen İstanbul dışındaki illerde fazla bilinmeyen bir firmadır. Üretici firma ayrıcalığı olan firmanın Hollanda ve Avusturalya’da Franchising bayileri bulunmaktadır.

Orta Sermaye İle Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Sektörde sermaye düşüklüğü açısından ikinci sırayı 5000 TL + Kdv ile bayilik fırsatı veren Hacıalioğlu Çiğ Köfte almaktadır. Firma bayisi olmak isteyen girişimciler için taksit seçeneği uygulamaktadır. Türkiye genelinde yüzlerce bayisi olan firma, bayisinin iş yapamaması durumunda kurulumunu yaptığı ürünleri yıpranma payını düştükten sonra ödeme yaparak geri almaktadır. Aynı zamanda bedelsiz çiğ köfte ile de bayilerine destek olmaktadır. Firma üretici bir firmadır.

Yüksek Sermaye İle Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Sektör içinde, televizyon reklamları ve açıkhava reklamları verilen çiğ köfte firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar Komagene, Pan, Ömer Aybak, Serince, Oses, Adıyaman ve Şanlıurfa Çiğ Köfte firmalarıdır. Bu firmaların bayilik ve franchising şartları diğer firmalardan daha farklıdır. Bu firmaların iş yeri kurulum paketleri için aldıkları kurulum paketi ücreti 10000 TL ile 15000 TL arasındadır. Firmalar bayiye destek olarak bedava çiğ köfte hakkı verirler. Diğer firmalar ile kıyaslandığında kurulum paketleri daha kapsamlı olmaktadır. Bu firmalar bayiliğin açılacağı yerin konumuna diğer firmalara oranla daha fazla önem verirler. Bayilik açılacak yerin cadde olma fikri bu firmalar için önem taşır.

Bir önceki ek iş ilanımız olan 2020 Yılı Bayilik Veren Firmalar Rehberi başlıklı ilanımuz 2020 bayilik veren firmalar, bayilik veren firmalar ve hangi firmalar bayilik verir hakkında bilgi vermektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku