Evde Ek İş Fikirleri

Döner Bayiliği Veren Firmalar Ve Aranan Şartlar

0

Bayilik satın alarak iş kurmak isteyen girişimciler için bir çok alan mevcuttur. Bu alanlardan bir tanesi de gıda sektörü içerisinde yer alan döner bayiliği olmakla birlikte bu firmalar üzerinden her hangi biri seçilerek bayilik satın alım işlemi yapılabilir. Döner bayiliği dahilinde firmaların sunmuş olduğu şartlar değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliklere bakılarak bayilik alınacak olan firmanın girişimci tarafından kendi bütçesi dahilinde seçilmesi gerekir. Bayilik alımı yapacak olan girişimci için döner bayiliği almak kısa sürede yüksek kar elde etmenin kapılarını açar.

Döner Bayiliği Veren Firmalar Ve Aranan Şartlar
Döner Bayiliği Veren Firmalar Ve Aranan Şartlar

Baba Döner Firması Bayilik

1998 yılında açılan ve o zamandan bugüne kadar kendini geliştirerek gıda sektörü içerisinde var olmuş firmalardan bir tanesi olan Baba Döner firması et döner ve tavuk döner satışı yaparak müşterilerine hizmet vermektedir. Toplamda 58 adet şubesi ile beraber Türkiye genelinde hizmet veren firmanın gerekli iş yeri özelliği 30 ve 100 metrekare aralığında olan bir dükkan, yaya yolunun ya da yürüyüş yolunun bulunduğu bir alandır. Girişimcide aranan özellikler ise işinin başında durması olarak belirtilmiştir. Şubenin ortalama olarak açılış maliyesi 80 bin TL değeri üzerinden gösterilmekte ve kar payı alınmamaktadır.

Oba Döner Firması Bayilik

2012 yılından beri aktif bir şekilde büfe ve gıda hizmeti sunan Oba Döner firması bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Türkiye’de toplamda 72 çalışanı ve 13 farklı şubesi ile birlikte gıda hizmeti sunan firma bayilik verirken birçok şarkı girişimcide aramaktadır. Bu şartlardan bir tanesi iş yeri açabilmek için 30 ve 100 metrekare bir genişliğe sahip olan dükkanın olması ile beraber girişimcinin de işletme yöneticiliğini birebir kendisinin yapması gerekir. Bayilik alımı için girişimcinin takip etmesi gereken adımlar telefonla bilgi, ön görüşme, yer seçimi, kira sözleşmesi, franchise sözleşmesi ve kurulum şeklinde işlemektedir. Yurt içi ve yurt dışı fark etmeden açılış yapılabilecek olan bölgede şubenin ortalama açılış maliyesi 120 bin TL değerindedir. Gelirden pay ve reklam ücreti girişimciden alınmaz. Şubenin ortalama kurulum süresi ise 20 gündür.

Bir önceki ek iş ilanımız Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku