Evde Ek İş Fikirleri

Dubel Paketleme İşi

70

Evde para kazanmanın yollarını arayan hanımlar için evde dubel paketleme işi bulunuyor. Bu işi yaparak aylık kazanç sağlayabilirsiniz. Bu işi herkes kolayca yapabiliyor. Evde çalışarak para kazanmanın mümkün olduğu ek iş imkanları vardır. Bu işler çok farklı alanlara ayrılıyor ve özellikle bayanlar evde hem ev işlerini yapıyor hem de para kazanıyor. Dubel paketleme işi ile bunu yapmak mümkün. Evinizde binlerce dubeli kısa sürede paketleyerek kazanç sağlamak çok kolay. Kazancın artması için hızlı yapmak da önemli oluyor. İşi öğrendikten sonra daha çok hızlanan elinizle çok sayıda paket hazırlayıp firmalara teslim edebilirsiniz. Firmalardan paranızı belirlenen tarihte temin edebilirsiniz.

Evde İş İmkanı Dubel Paketleme İşi
Evde Dubel Paketleme İşi

Dubel Paketleme Nasıl Yapılır?

Akşamları ek iş ne yapabilirim diye düşünen kişiler dubel paketleme işini rahatlıkla yapabilir. Evlere koli halinde bırakılan dubelleri belli sayılarda paketlere koyabilirsiniz. Dubeller koliden çıkarılır ve 10 lu paketlere ayrılır. İstediğiniz kadar dubel paketi yapabilirsiniz. Ne kadar çok yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Ayda 2000 lira kazanarak eve destek olabilirsiniz. Evde ek iş fırsatı olan dubel paketleme işine talep fazladır. Bu işi öğrenmek de basittir. Evlere ek iş veren firmalardan dubel paketleme işi alarak hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Evlere koli olarak bırakılan dubelleri 5 li, 10 lu ya da 11 li paketlere ayırarak çalışabilirsiniz. İş bittiğinde firma araçları gelip evden teslim alıyor ve anında ödeme yapıyor.

Dubel Paketleme İşi Veren Firmalar

Bayanlar zamanlarının büyük çoğunluğunu evde geçirir. Yemek, bulaşık, ütü ve buna benzer işleri yaparlar. Ev işlerinden arta kalan vakitlerde para kazanmayı isteyen bayanlara da evde iş yapmaları önerilir. Evlere teslim edilen çeşitli işleri alarak para biriktirebilirsiniz. Aylık gelir sağlayan işler arasında dubel paketleme işi de yer alıyor. Bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Dubeller büyük kolilerde evinizi geliyor ve bu dubeller ayrı ayrı paketleniyor. Paket sayısına göre para kazanılıyor. Evlere ek iş firmaları internet sitelerinde bulabilirsiniz. İnternette dubel paketleme işi veren binlerce firma var. Bu firmalara e-mail atarak iş isteyebilir ve siz de evde ek iş yaparak kazanç sağlamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Dubel Paketleme İşini Başvuru

İnternet sitesinden firmalara ulaşım sağlamak kolaydır. Dubel paketleme işini yapmak için internete başvuru bırakmanız yeterli oluyor. Firmalar kısa sürede dönüş yapıyor ve ev adresinize iş getiriyor. Dubel paketleyerek ayda en az 1000 lira kazanabilirsiniz. Dubel paketleme işi başvurusunda adınızı ve oturduğunuz semti yazmanız gerekiyor. Böylece yaşadığınız şehirde ve ilçede evde iş imkanından faydalanabilirsiniz. İnternetten firmalara başvurunuzu yollayabilirsiniz. Firma yetkilileri size dönüş yapıyor ve evlere ek iş dağıtıyor. İşi tamamladıktan sonra belirlenen zamanda gelerek biten işleri teslim alıyor. Evde çalışarak ev masraflarına destek olabilir ve kendi paranızı kazanabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

70 Yorumlar
 1. Gülbahar diyor

  İzmir kemalpaşa ev hanimiyım ek iş isdiyorum lütfen bilgi verirmisiniz

 2. Esra diyor

  Bolu Merkez deyim ek iş yapmak istiyorum 🙏🏼

 3. Cansu diyor

  Merhaba istanbul üsküdarda ikamet ediyoruz iki kişiyiz mailden ulaşabilir misiniz

 4. kadriye diyor

  antalya kaş

 5. Elif diyor

  Kocaelide oturuyorum paketleme katlama kutulama poşetleme dizme gibi işleri yapabilirim

 6. Kübra yılmaz diyor

  Ümraniye şerifalide oturyorum, dübel -sabun- paketleme işleri istiyorum

 7. Gül diyor

  Adana da yaşıyorum bende bu işte çalışmak istiyorum işimi temiz ve düzenli yaoacagimin güvencesini verebilirim şans verirseniz sevinirim

 8. Recep diyor

  Istanbul eyup is istiyorum

 9. Mustafa diyor

  Bursada oturuyorum bu isi yapmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim Vuralmustafa990@gmail.com

 10. Büşra YILDIRIM diyor

  Evde dübel paketleme işi ve sabun paketleme işi yapmak istiyorum . Yakın zamanda dönüş yaparsaniz sevinirim acil ihtiyacim var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku