Evde Ek İş Fikirleri

Ek iş Galoş Paketleme

97

Evde yapılacak işlerin sayısı son zamanlarda oldukça fazla artış göstermektedir. Bu artışlarında insanların artık evlerine yaptıkları harcamalara para yetiştiremediğinin bir göstergesidir. Bundan dolayı da evde yapılacak işleri aramaktadırlar. Bu işlerden sizlere örnek vermek gerekir ise evde galoş paketleme işini örnek olarak verebiliriz.

Galoşlar bilindiği üzere ayakkabıların altına giyilen ürünlerdir. Özel yerlerde ve ya basılmaması gereken yerlerde giyilen ürünler olmaktadır. Ayakkabıdan ziyade ise doktorların ameliyata girince kafalarına ve ayakkabılarına taktıkları ürünlerdir. Galoşlar hastanelere ve ya özel kurumlara paket olarak dağıtım yapılmaktadır. Ayrıca bu ürünlerde bir yandan marketlerde bulunmaktadır. Bu ürünlerin marketlerde bulunması da oldukça önemlidir. Oradan da satın alınabilir.

Galoşların paketlenmesi oldukça önemlidir. Çünkü galoşları insanlar kendi imkânları ile paketlemektedir. Firmalar ya da şahıslar galoşları evde iş imkânı olarak sunmaktadır. Galoş paketlemesi yapılan kurumlar bellidir. Sizler de internet üzerinden bu galoş paketlemesi veren kurumları araştırabilir ve onlardan bu işleri alabilirsiniz.

Bu işin size herhangi bir maliyeti yoktur. Anlaştığınız firma ya da kurumlar sizlere galoşları verecektir. Sizlerde bundan sonra sadece evde galoş paketleme yaparak onların verdikleri ürünleri paketleyeceksiniz. Bu işi yapabilmek için de malzemeleriniz oldukça az olacaktır. Sadece galoşları katlamak ve bir kutunun içine düzenli bir şekilde sayılı olarak koymanız gerekmektedir.

Galoş paketleme işi internet üzerinden oldukça fazla şekilde vardır. Galoşlar günlük kullanımda oldukça çoktur. Bunun içinde sürekli üretilmeye ve paketlenmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Artık galoşlar oldukça çok marketler de ve kurumlara günlük olarak satılmaktadır. Paketlemeler sadece evde yapılmamaktadır. Dışarda da insanlar kendileri paketleme işini yapmaktadır. Ama evlerde iş arayan bayanların ya da erkeklerin çok olmasından dolayı da bu iş evlere verilmektedir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Sizler galoş paketleme işinden alacağınız ücretleri kendiniz belirleyeceksiniz. Bunun da en büyük aşaması sizin günde kaç adet galoşu paketlediğinizden geçmektedir. Yani alacağınız ücretler sizin günde ne kadar paketleme yaptığınız ile alakalıdır. Alacağınız ücretler ise paketleri teslim ettikten sonra elinizde olacaktır. Ya da sizin anlaşmanıza bağlıdır. Aylık, haftalık ya da belirli bir sayıya gelene kadar da ücret almayabilirsiniz.

97 Yorumlar
 1. Rabia diyor

  Merhaba.ek is ariyorum ve paketleme isini yapabiliyorum. Lutfen bana geri donun istediginiz zamana yetistirebilirim ve elim hizlidir. Ihtiyacim var lutfen geri donun

 2. Nurgul diyor

  Mersin toroslar 3 kisiyiz acil ise ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 3. Melek Zengin diyor

  Paketleme işi yapmak istiyorum Düzce merkezde yaşıyorum

 4. Esra diyor

  İhtiyacım var geri dönüş yaparmisiniz

 5. Sinan diyor

  Esenyurtta oturuyorum ekipte kurabilirim

 6. sevgi diyor

  Ekibim var temiz ve hızlı calisiriz

 7. Metin diyor

  Eskisehir Evde galos paketleme işi ıstiyom ihtiyamiz var bi kac kisiyiz saolun

 8. Hediye diyor

  7 kişilik hızlı ve temiz iş yapan grubum var ist.umranoye

 9. NEVRA diyor

  istanbul kartal 4 kisiyiz

 10. Gonca diyor

  Kayseri evde ek işe ihtiyacımız var 4 kişilik ekibimiz var yardim edin

 11. Gonca diyor

  Evde ek işe ihtiyacım var kayseri

 12. Eda Ayna diyor

  Ankara sincanda oturuyrum evde galoş paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim.

 13. Ümran Şimşek diyor

  Kepez/ANTALYA tek kişiyim el becerim çok iyi.

 14. rana diyor

  ESKİŞEHİR
  6 KİŞİ

 15. TUĞBA diyor

  MEMURİYETTEN DOLAYI VAN İLİNDE İKAMET ETMEKTEYİM. İŞE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM…

 16. seyma diyor

  paketleme isi yapabilirim adanda oturuyorum acil ulasir misiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku