Evde Ek İş Fikirleri

En çok kazandıran ek iş ilanları

5

Yaşamını devam ettirebilmek için tüketim kaçınılmazdır. En basit bakış açısı ile günlük aktiviteleri yerine getirebilmek için gereken enerji tükettiğimiz besinlerden elde edilir. Bu tüketim mecburiyeti içerisinde bulunan önemli etmenlerden alım gücünün önemi en büyük paya sahiptir. İnsanlar alım güçleri ölçüsünde tüketim miktarlarını belirlerler.Bu yazımızda sizlere En çok kazandıran ek iş ilanlarından bahsedeceğiz.

En çok kazandıran ek iş ilanları
En çok kazandıran ek iş ilanları

Daha güzel bir ev, daha lüks bir araba, daha ferah bir yazlık veya daha kaliteli giysiler, daha kaliteli besinler gibi bir çok alanda tüketim yapan insanlar yakaladıkları hayat standartlarını yükseltmek veya sabit tutup devamlılığını sağlayabilmek için evde ek iş yaparak ek kazanç elde etmek zorundalar. Zaman içerisinde tüketim oranının artması ise ek kazanç yolları aranmasına neden olur.

En çok kazandıran ek iş ilanları

Bir çok farklı sektörde bir çok ek iş ihtiyacı mevcuttur. Kişiden kişiye değişen bu işlerde kimisi risk içerirken kimisi emek karşılığı belli ücretlendirmeler ile daha garanticidir. İnsanlar el becerilerine veya düşünce ve uzmanlık alanlarına göre bu ek işler arasında seçim yaparlar.

Evde Yapılabilecek Ek İşler

Evde Ek gelir elde etmek için bir çok ek iş ilanı mevcuttur. Bunların en başında gelen evde değişik konularda ek iş paketleme (BURADAN evde paraketme işi hakkında bilgi alabilirsiniz), ek iş katlama(BURADAN evde zarf işi hakkında bilgi alabilirsiniz.), ek iş temizleme (BURADAN evde ek iş temizleme hakkında bilgi alabilirsiniz.)gibi işlerin yapılıp belli sayılar karşılığında belli ücretler alınan işlerdir. Ancak bu tarz işler evde yapılan ek işler genellikle fazla zahmet gerektirdiğinden dolayı ek işten fazla kazanç isteyenler için tercih edilmez.

Evden bilgisayar aracılığıyla online olarak para kazanmak; uzaktan matematik, fizik, biyoloji gibi derslerin anlatımı ile sanal öğretmenlik yaparak bir ek gelir elde etmekte mümkündür.Örnek olarak BURADAN evden müzik eleştermenliği yaparak para kazanmak adlı makalemizi inceleyebilirsiniz. Ancak bunun için anlatabilme kabiliyeti ve anlatılan konu hakkında bilgi sahibi olunması gerekir. Aynı şekilde bilgisayar aracılığı ile spor antrenörlüğü, yaşam koçluğu ve akademik danışmanlık hizmetleri verebilir ve evden ek iş yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Risk İçeren Ek İşler

Daha fazla ek iş yapmak ve dolayısıyla daha fazla ek gelir elde etmek yanında, kaybetme riski oluşturan ek işlerde mevcuttur. Herkes tarafından tercih edilmeyen borsa ve yatırım işleri de ek gelir getiren önemli işlerdendir.(BURADAN Para Kazandıran İş Fikirleri Hisse Senedi Alarak Para Kazanmak adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.) Gerekli firmasal takibi yapabilen ve ekonomiye hakim insanların genelde tercih ettikleri bu tarz işlerde emek gerektiren işlere oranla çok daha fazla ek gelir elde etmek mümkündür.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

5 Yorumlar
 1. Elifnur temel diyor

  Istanbul anadolu tarafnda oturuyrum ek ise cok ihtiyacm var yardimci olabilirmisiniz lutfen

 2. Seher diyor

  Ek is yapmak istiyorum dönüş yapar mısınız

 3. Fatmanur ozalp diyor

  Merhabalar Kayseriden evde ek is yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 4. Fusun aktas diyor

  Ne gibi isler veriyorsunuz manavgattayim bende yapmak istiyorum evimde

 5. Suheyla diyor

  Evde ek i veriyor musunuz kuş adasi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku