Evde Ek İş Fikirleri

En Çok Para Kazandıran 10 Ek İş

1

Evden ek iş yaparak para kazanmak ev bütçesine katkı sağlamak adına kadınların en çok tercih ettiği işler arasında yer alır. Ev ortamında yapılacak olan pek çok alternatif iş imkanı bulunmaktadır.

En Çok Para Kazandıran 10 Ek İş
En Çok Para Kazandıran 10 Ek İş

1.Sabun Yapma

Ufak bir yatırım ile girilebilecek işlerden bir tanesi olan sabun yapımı çeşitli videolar izlenerek kısa sürede yapılabilecek ve çevreye satışı yapılarak para kazanımı sağlanabilecek olan ek işler içerisinde yer alır. Sabun yaparak para kazanma en çok kazandıran işler arasında gelir.

2.Bakım Görevlisi

Bakıma muhtaç olan kişilere bakarak para kazanma en çok bilinen ek işlerden bir tanesi. Ayda 3.000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilme durumu bu ek iş imkanı ile mümkün olurken bireylerin çeşitli kariyer sitelerinden iş ilanı verdiği de görülmektedir.

3.Nikah Şekeri Yapımı

Düğün sezonunun açılması ile birlikte kişiye özel nikah şekeri yapımı ya da bu ürünlerin satışı gerçekleştiren mağazalara nikah şekeri hazırlamada yardımcı olma gibi imkanlar ile ek iş yapımı sağlanabilir. Nikah şekerleri adedine göre fiyatlandırma yapılan bir iş olduğu için kişinin el çabukluğu önemlidir.

4.Akvaryum Balığı Üretimi

Akvaryum firmalarının destek verdiği ve evde ek iş imkanları doğrultusunda bir çok kişinin de tercih ettiği akvaryum balığı üretimi yapmak diğer işlere göre biraz daha dikkat ve özen gerektiren işler arasında yer almaktadır.

5.Anahtarlık Yapımı

Anahtarlık yapımı ek iş imkanları arasında en fazla gelir getirebilecek olan işlerden bir tanesi. Kişiye özel anahtarlık yapımı ile konsept belirlenmesi sonucunda kısa sürede bir çok müşteriye hitap etme imkanı doğar.

6.Aksesuar Yapımı

Çanta, kıyafet, ayakkabı gibi hazırda bulunan ürünlerin üzerine çeşitli aksesuar yapımı ile bir çok farklı ve alternatif giyim satışı yapmak mümkün olur. Aksesuar yapımı geniş bir alanı kapsamakla birlikte takı tasarımları da evde ek iş imkanı doğrultusunda alternatif bir kazanç sağlayabilir.

7.Kalem Yapımı

Fason olarak verilen işler olarak bilinen ve firmaların üretim sahalarında eleman çalıştırmamak adına evlere ek iş olarak verdiği işlerden bir tanesi olan kalem yapımı kişinin el çabukluğu ile aylık bazda ciddi miktarlar üzerinden para kazanmasına olanak sağlar.

8.Takı Tasarımı Yapma

Girişimcileri desteklemek adına bir blog sitesi açmak ücretsiz olarak mümkün olur. Bu site üzerinden takı tasarımı yaparak satış gerçekleştirebilmek adına evde bu tasarımları oluşturmak ve farklı ürünleri deneyerek satış yapabilmek adına gerekli olan malzemelerin alımı sağlanmalıdır.

9.Örgü Oyuncak Yapma

Annelerin çocukları için daha çok tercih ettiği oyuncak modellerinden bir tanesi olan örgü oyuncaklar birçok kişi tarafından ev aksesuarı olarak da kullanılır. Gerekli olan malzemelerin temininden sonra örgü oyuncak yaparak satışa çıkarma işlemi gerçekleştirilebilir.

10.Etiket Yapma

Markaların ürettikleri kıyafetler için etiketleme yapma işlerini fason olarak evlere vermesi evde ek iş imkanı arayan kişiler için en ideal ve en çok kazandıran işlemlerden biri olarak bilinir. Gerekli malzemeler firma tarafından kişiye gönderilerek verilen tarihe kadar kıyafetlerin teslim edilmesi istenir.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

1 yorum
  1. Emine türedi diyor

    Evde paketleme kutulama boncuk dizimi gibi işler yapmak istiyorum Ordu Altınordu da oturuyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku