Evde Ek İş Fikirleri

En Karlı Tekstil Ürünleri Nelerdir

4

En çok para getiren sektörlerin ve iş alanlarının başında tekstil gelmektedir. Eğer ki yeterli bir birikime sahipseniz sizde kolay bir şekilde tekstil işine girerek çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Tekstil sektöründe oldukça geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Tekstil sektöründe üretilen aynı tip bir ürünü 20 liraya da alabilirsiniz ancak aynı tip ürün marka bir etiket ile satıldığında bu ürüne 100 liraya da satın alabilirsiniz. Diğer bir yandan ürettiğiniz tekstil ürünlerini yurt içi pazarlardan ziyade yurt dışı pazarlarına da yönlendirerek güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

En Karlı Tekstil Ürünleri
En Karlı Tekstil Ürünleri

Tekstil sektöründeki ürün çeşitliliğinden bahsedecek olursak, bu sektörde çok fazla ürün çeşitliliğinin olduğunu söylemek yerinde bir deyim olacaktır. Bu çeşitlilik içerisinde içlerinde müşterilerden en çok beğenilen ve en fazla satılan ürün tipleri bulunmaktadır.Şimdi gelin hep birlikte En Karlı Tekstil Ürünleri Nelerdir inceleyelim.

 1. En Karlı Tekstil Ürünleri Etek

En Karlı Tekstil Ürünleri listesinin en basında yer alan etek tabiki tekstil sektöründe en fazla talep getiren kişiler kadınlardır ve onlara hitab eder. Bildiğimiz üzere kadınlar alışveriş gerçekleştirmeyi erkeklere nazaran daha çok sevmektedirler. Bu yüzden tekstil sektöründe baz alınması gereken tüketici kesimi her zaman kadınların olması gerekmektedir. Tekstil sektöründe kadınlar tarafından en çok tercih edilen ürün ve size en fazla kar getirecek ürün kesinlikle etektir.

 1. En Karlı Tekstil Ürünleri Mont

Soğuklarda en çok giyilen tekstil ürünü hiç kuşkusuz montlardır. Bu tekstil ürünü üreticisine en fazla kar getiren tekstil ürünlerindendir. Özellikle çocuk montları az malzeme ile yapılır ve en fazla kar getiren tekstil ürünüdür.

 1. En Karlı Tekstil Ürünleri Tesettür Giyim

Çağımızın en fazla tercih edilen giyim türlerinden biri olan bu tekstil türü özellikle ülkemizde ve orta doğu ülkelerinde oldukça rağbet görmektedir. Özellikle Müslüman ülkelerden oldukça talep alan bu ürünlerin üreticileri çok fazla kazanç sağlayabilmektedir. Tesettür giyimin aynı zamanda oldukça çeşitliliği olan bir tekstil türüdür. Bu yüzden kadınların en fazla tercih ettiği tesettür giyim malzemelerinden birini tercih edip üretimini yaparak oldukça yüksek meblağlar elde edebiliriz.

 1. En Karlı Tekstil Ürünleri T- Shirt

T- Shirtler tıpkı diğer tekstil ürünleri gibi hem erkek tüketiciler hem de kadın tüketiciler tarafından oldukça üst seviyelerde tercih edilmektedir. Üretim maliyeti çok düşük olan bu tekstil ürününün üretimini yapıp kazanç elde edebilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Organik Bahçe Yetiştirme başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

4 Yorumlar
 1. Gulsen aydogdu diyor

  Ev hanimiyim manavkuyu izmirdeyim

 2. Gulsen aydogdu diyor

  Ek is ariyorun ev hanimiyim manavkuyu izmirde oturmaktayim

 3. elifnur diyor

  evde ek is ariyorum

 4. Hüseyin diyor

  İstanbul Üsküdar da oturuyorum paketleme işi arıyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku