Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ahşap Boyama Ek iş ilanları

5

Nitelikli olsun niteliksiz olsun, yetenekli olsun yeteneksiz olsun herkes para kazanmak ister. Para kazanmanın bir çok yolu bulunmaktadır. Bu eylemi gerçekleştirmek için kimi insan makale yazarak para kazanmakta, kimi insan evde işler yaparak para kazanmakta kimi ise yeteneklerini sergileyerek bir şeyler üreterek para kazanmaktadır. Para kazanmak için yapılan işlerin en popüler olanlarından biri ise evde ahşap boyayarak para kazanma gelmektedir. Evde ahşap boyama işi yapmak için belli yeteneklere sahip olmak gerekli değildir. Bazı ahşap boyama teknikleri konusunda verilen eğitimler sayesinde insanlar rahatlıkla evde ahşap boyama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

evde ek iş ahşap boyama
evde ek iş evde ahşap boyama

Bu işten para kazanmak için öncelikle bilinmesi gereken kesinlikle ahşap boya ve malzeme fiyatlarıdır. Bu konu hakkında para kazanmak isteyenler kesinlikle bilgi sahibi olmalıdır. Hemen ardından ise gerekli ahşap boyama eğitimi veren kurslardan ve videolardan faydalanılarak pratik yapılmalıdır. Diğer bir yandan yapılacak olan pratiklerden sonra kişiler evde ahşap boyama işinde yeterince kalifiye duruma gelecektir. Bunun sonrasında ise evde ahşap boyama işinden para kazanmak isteyen bireyler kullanacakları malzemenin kalitesini sorgulamalı ve ürünlerini satabilecekleri kanallar aramalıdır. Ürünleri satarak paraya dönüştürmenin en kolay yolu ise tabi ki sosyal medya üzerinde yer alan e – ticaret platformlarıdır.

Evde Ahşap Boyama Teknikleri Nelerdir?

Ahşap boyama işlemlerinde sık kullanılan iki yöntem bulunmaktadır. Bunlar eskitme tekniği ya da dekupaj metodudur. Bu iki yöntemi iyi bir şekilde benimsedikten sonra evde ahşap boyayarak para kazanmak isteyen bireyler ortaya çok profesyonel nitelikte sayılacak işler çıkartabilir. Bu eylemle para kazanmak için yapılacak olan malzeme genelde 35 * 50 cm boyutlarında olmalıdır. Bu ebatlarda aldığını ahşabı zımpara yardımı ile patlatmak gerekmektedir.

Parlatılan alana ise hangi resmin çizileceğine karar verilmesi gerekmektedir. Daha sonra hangi resmi andıracak bir fona ahşabı boyamak gerekmek ile birlikte hemen ardından ise resim büyüklüğünde yere ıslak tutkal sürülmelidir. Daha sonrasında ise tutkal sürülen alan yapılmak istenen resim yapıştırılmalıdır ve yapıştırılan alanın kuruması beklenmelidir. İlerleyen günlerde ise yapıştırılan resmi ıslak elinizle yavaş yavaş ovmak gerekmektedir. Yapılacak olan bu işlemlerinden ardından ahşap plaka üzerinde yapılacak olan resmin baskısı kalacaktır. Bu tekniği kullanarak kişiler düşük maliyetle ürün meydana getirebilirler.

Evde ahşap boyama işlemi gerçekleştirenler, çok ucuza mal ettikleri bu ürünleri ticari platformlar üzerinden tatmin edici fiyatlara satabilmektedir.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

5 Yorumlar
 1. ayse diyor

  Reklam veriyorsunuz geri dönüş yok iyilik işi istedik

 2. Zeynep diyor

  Ilgileniorum karaburun mordoganda oturuorum bana nasil ulasabilirmisiniz

 3. Zeynep diyor

  Ilgileniorumda adresim karaburun mordogan

 4. ayşenur diyor

  ankarada yaşıyorum. bu tarz işlerde yetenkli ve deneyimliyim. okul için paraya çok ihtiyacım var. çok kişiyle kısa sürede yetiştirebilirim. dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Sureyya aktan diyor

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum istanbul beylikduzunde ikamet ediyorum yardimci olursaniz sevinirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku