Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş : Ahşap Oyuncak Yapımı

6

Evde yapılabilecek pek çok evde ek iş fikirleri yer almaktadır. Evde ahşap oyuncak yaparak para kazanma yolları şu şekildedir. Bu iş adına bir takım içerik ve el becerisine sahip olmanız gerekmektedir. Bunun haricinde birde araç gereçlerin olması gerekir. Bunlar karşılandığı durumda hemen işe giriş yapmanız gerekir. İnsanlar artık plastik oyuncak satın almaktansa daha sağlıklı olan ahşaptan imal edilen oyuncak satın almayı tercih etmekteler. Bunun 2 nedeni vardır. Birincisi plastik oyuncakların vermiş olduğu zararlar ile ilerleyen zamanlarda süs olarak ahşap oyuncakların değerlendirilmesidir. Bilindiği gibi plastik oyuncak fiyatı oldukça hesaplıdır ahşap oyuncaklar ise plastik oyuncakların üç, dört katı fiyatı bulmaktadır. Bir oyuncaktan rahat 10 ile 15 Türk lirası aralığında kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Ahşap Oyuncak ek iş ilanları
Evde Ahşap Oyuncak ek iş ilanları

Ahşap Oyuncak Nasıl Yapılır?

Ahşap oyuncak yapmak adına kişi mutlaka el hüneri ve bilgi sahibi olmak mecburiyetindedir. Gerekli alet ve gereçleri de temin ettikten sonra işe başlayabilirsiniz. Evde ahşap oyuncak yapmak adına İnternet ortamında yer alan videolar izlenmesi tavsiye edilir. En azından ufak bir bilgi sahibi olunur.

Ahşap Oyuncak Nasıl Satılır?

İlk olarak oyuncak yapımına geçmeden evvel yapacağınız oyuncakta ne tarz nitelikler olsun ki kişilerde ilgi uyandırsın ve satın almak istesin. Zira sıradan bir oyuncağı kimse satın almak istemez ne kadar da değişik bir malzemeden de imal edilmiş olsa da. Bundan dolayı yapacağınız oyuncağın dikkat çekici, yeni ve cazibesi olmasına önem veriniz. Bunlar olmadığında kişiler ne kadar da hesaplı denirse denilsin almayı istemezler. Yapılan ürünleri satışını yapmak için ilk olarak etrafınızda oyuncakçıları gezin ve elde belirli örnekler bulunsun ki dikkat çekici olsun. Başkaca İnternet ortamında satış yapın. Bir hayli kar sağlayan bir iş gerçekleştirmiş olursunuz. Kendinize ek gelir sağlayıp ve belirli bir müddet sonra oldukça kolay bir biçimde çok iyi kazanımlar elde etmiş olursunuz. Oyuncak şirketleri ile irtibata geçin. Mutlaka şirketlerin ilgisini çekecek oyuncaklar üretmeye önem verin. Şirketlerin sizlerle irtibata geçmesi adına web platformlarından içeriklerine bakılabilir.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

6 Yorumlar
 1. Gamze diyor

  Bu işi cok yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 2. Sengul diyor

  Bu işi evde yapmak istiyorum sizin içinde uygunsa bana ulasirsaniz 05459733333

 3. eda diyor

  doğru mail adresim altdakidir
  ozbkeda34@gmail.com

 4. eda diyor

  bu işi yapamak istiyorum boş vaktim 6 7 saat kadar öğrenciyim çalışmaya engel durumum yok bana ulaşırsanız sevinirim
  iyi çalışmalar

 5. yusuf elman diyor

  biz evde 6 kişiyiz istanbul okmeydanında oturuyorum

 6. Selda diyor

  Geri donus yaparmisinz yalovadayim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku