Evde Ek İş Fikirleri

Evde Anahtarlık Ek iş ilanları

23

Ek gelir elde etmek için birçok alternatif mevcut. Birçok kişi bu alternatifleri değerlendirerek ek kazançlar elde ederek maddi anlamda bir nebze olsun rahatlıyorlar. Sayısız ek kazanç yöntemleri mevcut. Bu yöntemlerden birisi de evde anahtarlık yaparak para kazanmak. Bilindiği gibi anahtarlık herkesin hoşuna giden güzel bir aksesuar. Bu nedenle anahtarlık firmaları kişilere hem ek kazanç sağlamaları hem de kendi işlerinin daha aktif olarak yerine getirilmesi için evde anahtarlık yapma konusunda hizmet sunuyor. Kişiler anahtarlık firmalarından yapmak istedikleri anahtarlık modellerini alarak ev ortamlarında anahtarlık yaparak kazanç elde edebiliyorlar.

Evde Anahtarlık Ek iş ilanları
Evde Anahtarlık Ek iş ilanları

Evde Anahtarlık Nasıl Yapılır?

Evde anahtarlık anahtarlığı oluşturan parçaların birleştirilmesi ile yapılıyor. Bu nedenle anahtarlık firmalarından alınan anahtarlıklara ait parçaların hızlı ve düzgün bir şekilde birleştirilmesi ile birlikte anahtarlıklar tek bir bütün olarak anahtarlık firmalarına geri iade ediliyor. Firma ile evde anahtarlık yapacak kişilerin kendi aralarında yapmış olduğu anlaşmaya göre anahtarlık başına ne kadar ücret belirleniyorsa o kadar kazanç elde ediyorlar. Ne kadar çok anahtarlık yapılırsa elde edilecek kazançlar da o kadar çok büyük oluyor. Anahtarlık modelleri birbirinden farklı özelliklere sahip. Kişi isimlerinin yazdığı anahtarlıklar, şehir ve hayvan isimlerinin yazmış olduğu anahtarlıkların yanı sıra birbirinden farklı şekillere sahip anahtarlık modelleri söz konusudur. Bu nedenle hangi anahtarlık yapılırsa yapılsın yapılacak olan anahtarlık adetleri kişilerin elde edecekleri kazançları belirliyor.

Anahtarlık Yaparak Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Anahtarlık yapmanın anahtarlığın çeşidine göre alacağı zaman farklılık gösteriyor. Karışık ve uğraştırıcı anahtarlıklar zaman alırken basit türde olan anahtarlıklar ise daha kolay ve hızlı yapılıyor. Bu nedenle basit türdeki anahtarlıkların yapılması kısa zamanda çok daha fazla anahtarlık yapılmasını sağlayacağı için daha yüksek kazançlar sağlaması açısından önemlidir. Evde anahtarlık yaparak elde edilecek olan kazanç evde anahtarlık yapacak kişi ile firma arasındaki anlaşmaya bağlıdır. Anahtar başına kazanılacak miktarı firma belirleyerek kişiler de evde bu fiyata göre günlük olarak anahtarlık yapabiliyorlar. Pratik olması nedeni ile birçok kişi evde anahtarlık yaparak kazanç elde ediyor.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

23 Yorumlar
  1. yeşim kandemir diyor

    paketleme işi yapmak istiyorum. nasıl bilgi alabilirim ?

  2. Gizem diyor

    Merhaba 4 aylık bir bebeğim var. Ücretsiz izinde olmam sebebiyle evden ek iş talebim vardır. Bilgi paylaşmanızı rica ederim.

  3. Emre DAŞKIN diyor

    Eşimle evde ek işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku